Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz velem? Kérdésed túl...

Mi lesz velem? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, de ezt már rég túlhaladtam. Megint érzem ugyanis, hogy nyomulnak az idegek. Szédelgek és érzem hogy.. szóval hasonló a zsibbadáshoz, mintha zsibbadna a szám. Pedig neurolt szedek estére, négy darab 0,5 -öset. Ha kevesebbet iszok, rosszul vagyok. Szóval, rohamot fogok kapni vagy mi f@sz lesz velem! 35 N

2020. okt. 18. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Az volt az eredeti kérdés hogy volt-e valakinek hasonló .. ilyen idegnyomulás.. de úgy nem hagyták kiírni, értem?
2020. okt. 18. 10:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó van, ne is válaszoljatok, forduljatok fel!!!!!!!!
2020. okt. 18. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, ne ide írogass ha idegbeteg vagy, márpedig ilyen stílusból ez jön le..
2020. okt. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fordulj fel te!!
2020. okt. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Én nem fogok felfordulni, csak egy kis rosszullét volt, túlélem mindnyájatokat! Ti viszont minden nap haltok! Én tudom!
2020. okt. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!