Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez paranoia, vagy most megúszt...

Ez paranoia, vagy most megúsztam egyel kevesebb késsel a testemben?

Figyelt kérdés
Gondoltam elmegyek fizetős csajhoz. Kerestem egy közelit az erre való weboldalról. Panel, Fehérvári út... 10 perccel a megbeszéltnél hamarabb értem oda, és végigmentem, hogy vajon melyik lépcsőház lehet az enyém majd. Pont akkor az utolsón kijött két nagydarab csávó cigizni. Továbbmentem, vártam 10 percet, még mindig ott voltam. Felhívtam, kérdeztem hol kell csöngetnem, mondta, hogy a dohánybolt és giroszos között a negyedik lépcsőháznál. mondtam neki, hogy már egy ideje itt vagyok, és pont akkor jött ki két nagydarab fickó, amikor én elhaladtam itt. Azóta is itt állnak. Lehet paranoiás vagyok, de én nem fogom kockáztatni, a lehetőséget, hogy ezek vele vannak és innen nekem a temető a következő állomás. Le se tagadta, szimplán annyit mondott, hát jó akkor most a tiltólistára kerül a számod és hozzám nem jöhetsz többet. Mondtam rendben, de legalább biztosan élve távozom aztán kinyomtam. Szerintetek túl paranoiás vagyok, és ez véletlen, vagy lehet már a szerveim nem lennének meg, ha én oda bemegyek?
2020. okt. 18. 23:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mint amennyi egészséges*? Ez lemaradt a vastagbetűs kérdés végéről
2020. okt. 18. 23:57
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ők védik a csajt, hogy ne történjen semmi rossz. Túlgondoltad.
2020. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Paranoiás vagy igen. Ettől nekem a libidóm is elmenne, függetlenül attól hogy pénzes vagy nem pénzes eksön. 😂
2020. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért lent várnak? Miért nem fent a lakásban egy másik szobában? Jártam már többször is csajnál, mindig másik szobában voltak vagy barátnők, vagy testőrök ko tudja. Olyannál is voltam, aki elképesztő fiatal és szép volt, és azt mondta a szobaajtót is nyitva lehet hagyni ha akarom. Szóval nem volt senki nála.
2020. okt. 19. 00:03
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én ezt így biztosabbnak érzem. Majd inkább veszek egy műpinát az legalább több menetre jó.
2020. okt. 19. 00:04
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Mekkora már! Hogy lehet úgy d.ugni, hogy ott van nézőkozonseg a másik szobában. 😂
2020. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És ha elakarnak rabolni, miért lent várnának, ahol alapból rengeteg a szemtanú?
2020. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja azt javaslom én is. Annak nincs testőre.
2020. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért pont téged raboltak volna el? Miért pont most, és miből gondolod hogy a szerveidet akartak? Ez nevetséges, és rém férfiatlan viselkedés.
2020. okt. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Igazad van! Müpina kell neked. Gazdaságosabb megoldás SZÁMODRA.
2020. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!