Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Remotiv extrával? Hatékony, megbízható? Vannak mellékhatásai?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Az orbáncfű nem játék, ne tévesszen meg. Attól még hogy vény nélkül kapható, attól még gyógyszer.

Van olyan pszichiátriai, vényre kapható szer ami szintén orbáncfű.

Ha szedsz ssrit akkor azzal is össze tudnak veszni.


Nem érdemes otthon találgatózni, az sem biztos, hogy depressziós vagy, hacsak nem jártál orvosnál aki diagnosztizálta.. de érdemesebb lett volna ez esetben inkább őt megkérdezned erről.


Én fél szemet vettem be belőle, nagyon rosszul lettem. Aztán látott orvos, ő viszont nem írt fel semmit, mert nem látta indokoltnak.


Ne vedd észosztásnak, én a saját káromat írtam le, hátha hasznos lehet ez valakinek.

2020. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy nagy durranás. A fényre érzékenység ki tud jönni tőle.

1db 500mg-os tablettától ne várj hirtelen csodát. Mint minden antidepresszánsnál, nagyjából 3 is kellhet, hogy bármit is érjen.

És akkor sem biztos, hogy a te szervezeted reagál rá... volt olyan időszakom, amikor minden típusú antidepresszánsból kaptam fél éven keresztül, és semmi se hatott..halottnak a csók.


3x 500 mg-t szedtem, de nagyon drága itthon. Rendeltem külföldről és mindenestül kb ötöd annyiba kerül átszámítva.

2020. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!