Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tönkre ment az egész életem,...

Tönkre ment az egész életem, elvesztettem az apukámat aki számomra a legfontosabb ember volt, nem beszélek az anyámmal így a hugomat sem láthatom, a nagyszüleim nem foglalkoznak velem. Mi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a munkámat, amit szerettem.Nem tudom mi értelme egyáltalán élnem,semmi nem tesz boldoggá, semmit nem akarok már, úgysem érdekel semmi és úgyis minden csak tönkre megy és mi értelem úgy élni ha meghal az egyetlen és legfontosabb ember az életedben?
2020. okt. 21. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Neked legyen a pszichológus. Picit rakjon helyre, ezután találj magadnak másik célt. Kitartást ❤
2020. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ez az időszak most nehéz számodra, az idő fog enyhíteni rajta. Egy szülő elvesztése nagy fájdalom, az egyik legrosszabb, ami egy emberrel történhet, főleg, ha nagyon szeretted. Sajnos én is tapasztaltam ezt a kegyetlen érzést, azóta mások is meghaltak körülöttem, de ezzel nem lehet mit kezdeni. El kell fogadni, mert különben végleg vége az életednek, ha folyamatosan ezen kattogsz. Nem könnyű, de az idő majd enyhít a fájdalmadon. Új életet kell kezdened a szüleid családod nélkül, ha már nem számíthatsz rájuk.
2020. okt. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
74%

Kezdj el beszélni anyáddal és keress munkát.


Tudod te is a megoldást, csak nincs hozzá lelkierőd. Inkább meghalnál. Biztos?

2020. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az anyukaddal azota nem beszelsz, vagy elotte sem? Ot vadolod esetleg? Elvaltak elotte? Vagy szerinted o nem gyaszol? Annyira jo lenne, ha nyitnal fele, meg ha valamiert nem is jo a viszonyotok, es a hugoddal is beszelnel.
2020. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Remélem azóta jól vagy.
dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!