Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyomoridegen mi segítene?

Gyomoridegen mi segítene?

Figyelt kérdés
Most fogok kezdeni egy új munkahelyen, és mióta tudom, azóta nem vagyok jol:( hol megy a hasam, hol székrekedésem van, állandóan ég a gyomrom, iszonyú undort érzek benne, undorodok minden ételtől és italtól, vannak periódusok amikor egy kicsit megjon az étvágyam, leginkabb este, akkor vagyok nyugodtabb, de nem az igazi akkor sem. Gondoltam, hogy esetleg valamit összeszedtem, de más panaszom nincs és már egy hete tart, a környezetemben senki nem beteg, meg ismerem magam, minden rámegy a gyomromra és bár nem tudatos az idegesség, de pont attól a naptól kezdve érzem magam így mióta tudom, hogy holnap kezdek. Nincs semmi bajom a munkahellyel, egyszerűen ilyen hülye vagyok, hogy mindenen stresszelek tudat alatt.
2020. okt. 21. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Sürgősen be kell fejezned ezt a ráfeszülést ha jót akarsz magadnak. Ettől teljesen kifogsz készülni. Csak a jó dolgokra konventrálj hogy milyen jó hogy munkát találtál. Lesz jövedelmed stb sorakoztasd az érveket magad elött hogy ez miért pozitív változás az életedben és hogy ettől tulajdonképpen megnyugodnod kellene nem rástresszelni.

Sajnos nagyon nagy baj hogy nem tudatos az idegességed. Ezt te tudod irányítani kontrollálni ha nem, az betegség és kezelni kell.

Tényleg nem lenne szabad így megijedned a semmitől. Ezen gondolkozz el. És csak pozitívan.

2020. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp ilyen stresszes vagyok az új szitukban, rápörgök ezekre, de idővel megtanulja az ember kezelni. Nekem ami segít, és levezeti a feszültséget: sport, program barátokkal, esetleg beszélgetés a szituról barátokkal, szex (lehetőleg nem barátokkal).

+ tudatosítani, hogy minden rendben lesz.

2020. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Relaxáció, a legjobb az autogén tréning alap gyakorlatai.
2020. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Az AUTOGÉN TRÉNING alap gyakorlatai. (Bástyai Frigyes)


(Csukott szemmel, halkan mondani)

Elnehezedik a jobbkezem (3x) nehéz a jobbkezem (3x)

elnehezedik a balkezem (3x) nehéz a balkezem (3x)

elnehezednek a lábaim (3x) nehezek a lábaim (3x)


Felmelegszik a jobbkezem (3x) meleg a jobbkezem (3x)

felmelegszik a balkezem (3x) meleg a balkezem (3x)

felmelegednek a lábaim (3x) melegek a lábaim (3x)

felmelegszik a szívem tájéka (3x) meleg a szívem tájéka (3x)

felmelegszik a gyomrom tájéka (3x) meleg a gyomrom tájéka (3x)


A homlokom hűvös, a fejem tiszta (3x)


(Kilépés éber elfoglaltsághoz)

Felfrissültem, egyre frissebb vagyok, már teljesen frissen, lassan kinyitom a szemem.

(Kilépés alváshoz)

Elálmosodtam, egyre álmosabb vagyok, elalszom, alszom, máris alszom.

2020. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!