Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért keresek, végül találok...

Miért keresek, végül találok mindig valami problémát az albérlettel?

Figyelt kérdés
OCD-m van, akinek szintén, az gondolom érti és átérzi azt a kellemetlen érzést, hogy valami nem tiszta - ez vagy egy kellemetlen bűz, pl. a szomszéd főzése, vagy valahonnan máshonnan találok valami forrást, legutóbb a penészedést. Utána ott van a tisztaságra való igény. Nem tudok belakott helyre költözni, csak ahol frissen festett fal van. Ez nagyon korlátoz, de sajnos nem tudok mit tenni (járok terápiára is már több, mint egy éve). Nagyon félek attól, hogy akárhová költözök “kiszagolok valamit” vagy meglátok valamit, ami miatt lakhatatlannak fogom érezni. Lassan azt is megfigyelem, a szomszéd vagy a tulaj árthatnának-e nekem, pl anyagilag. Ehhez hozzájárul, hogy félek, hogy pénz nélkül maradok, félek, hogy valamilyen veszélybe kerülök, amiből nehéz lesz kimenekülni.
2020. okt. 21. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Megválaszoltad a kérdésed: OCD. Fordulj pszichológushoz! Terápiával, esetleg gyógyszerekkel könnyen kordában tartható.
2020. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pszichiáterhez* esetlegesen
2020. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Járok már egy éve.
2020. okt. 21. 21:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem annyira súlyos? Elég lenne a gyógyszer. Szedtem már antidepit
2020. okt. 21. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
A súlyosság attól függ, hogy mennyire akadályoz téged az életedben. És bocsi, a zárójeles részt, ahol említetted a terápiát, nem láttam.
2020. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elottem mar elmondtak, mit lehet tenni, de amugy a falfestessel kapcsolatban tok egyszeru a dolog: megmondod, hogy te kifested a lakast es kesz. Szerintem a tulaj meg orulni is fog egyebkent. A fozessel kapcsolatban meg annyit, hogy en peldaul eltem panelban is, most jelenleg egy 4 emeletes tarsashazban lakom, es a lakasba soha semmilyen szag nem jott be. A folyoson elofordult, hogy ereztem, amikor elmentem egy ajto elott, de ennyi. A penesszel kapcsolatban meg igazad van, en is tobbek kozott ezt figyelem is, mert nem vagyok hajlando olyan helyre koltozni, ahol van, de ezzel szerintem nincs is baj.
2020. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek egy lakásnézésre és érzek ehy enyhébb dohszagot, akkor megijedek. Hogy most valóban penészedik a lakás vagy mások is így élnek és nem zavarja őket?
2020. okt. 21. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Így nem fog menni semmi. Az biztos.
2020. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!