Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen lehet normális emberkén...

Milyen lehet normális emberként élni?

Figyelt kérdés

Mentális betegségtől mentesen.

Van elképzelésem, de kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan tudják ezt megfogalmazni.



2020. okt. 21. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez elég hülye kérdés, főleg ennyi információval. Milyen betegséged van? Mikor alakult ez ki?
2020. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként elég egyszerű megfogalmazni. Olyan, mint a te életed, csak a tüneteid nélkül.
2020. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mentális betegségem, halistennek más se. Ugyanolyan ez a kérdés, mint amikor az egyke nem tudja milyen a testvérrel való élet, a tesós meg nem tudja, milyen az egyke élete. Nem fogod tudni összehasonlítani, mert nem tudjuk mit kell.
2020. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem pszichozisom van, de Borderline, impulziv depresszio, szorongas, panik, duhonges. Illetve nagy resze multidoben.

Nekem eloszor a Xanax, aztan antidepresszans allando szedesetol van olyan erzesem, mintha nem szednek semmit, egyszeruen csak lennek, mint barki mas. Gyogyszerek nelkul voltam olyan, mintha valami drog hatasa alatt allnek.

2020. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon felszabadult, természetes, könnyed érzés lehet.
2020. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Ne aggódjatok, az élet nehéz mentális betegségek nélkül is. Ne gondoljátok, hogy minden egyes percben boldogok vagyunk.
2020. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy egy tanárom mondta a klinikai pszichó gyakon: “csak diagnosztizált és nem diagnosztizált páciensek vannak”. Persze ez egy erős túlzás, de mindenki rajta van valamilyen spektrumon, ha egy mentálisan egészséges ember elmenne pszichiátriai kivizsgálásra, akkor biztosan megállapítanának valamelyik zavarnak az enyhe változatát. De addig nem szorul kezelésre, ameddig azt maga a páciens nem igényli.
2020. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vannak némely betegségekre utaló jeleink, még nem vagyunkk mentálisan betegek. Így nem lehet diagnosztizálni.
2020. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is badarsagokat beszélt a tanárod. Rengeteg olyan embert ismerek, akiknél semmit nem diagnosztizalnanak. Beleeetve a falun elő józan paraszt embereket is...
2020. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem azért a mániás idoszakomban szokott lenni egy par perc, amikor tok jól vagyok. Nincs sem depresszió, sem duhroham, sem szorongás, gyomorgörcs, sírógörcs, üresség es magányérzet, pár perig nem aggódom a jövőért. Talán olyan lehet. Bar eközben is tudom, hogy közben diagnosztizalva vagyok rengeteg szarral, szóval teljesen mégsem tudhatom.
2020. okt. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!