Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan rossz döntéseket...

Folyamatosan rossz döntéseket hozok, mind a magánéletben, mind a szakmai életemben, emiatt egyre rosszabbul érzem magam. Mintha le lenne bénulva a lelkem és az eszem, nem tudok reálisan gondolkodni. Mit tehetnék? Többi lenn

Figyelt kérdés
Túl sok minden kavarog bennem, csatázik az ész és a szív. Állandóan azt érzem, hogy valami nem jó, nem ezt kellene, nem így, de amikor logikusan próbálom végiggondolni a dolgokat, rossz következtetéseket vonok le. Próbáltam magam kizökkenteni úgy, hogy számomra örömteli dolgokkal foglalkozom, most jobban érzem magam, de a döntési nehézségek nem múltak el.

2020. okt. 22. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy? Milyen döntésekről van szó konkrétan?
2020. okt. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok. Nem szeretnék túl konkrét dolgokat mondai, félek, hogy vki felismer. Szakmámban sokat hibázom, ami sajnos nagyon kellemetlen. Segítséget nem igen kapok, nincs rá kapacitás, ráadásul kérni is nagyon nehezen merek, elvégre nem vagyok már kezdő, emiatt szorongok is állandóan. Többször felmerült bennem, hogy váltani kellene, teljesen mást csinálni, de nincs más, amihez értek. Magánéletem zűrzavar, nem jutok egyről a kettőre, ha pedig lenne lehetőség a változásra, elrontom vagy elszaladok.
2020. okt. 22. 02:00
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem hinném, hogy mentálisan beteg vagy, csak simán rossz döntéseket hoztál eddig.
2020. okt. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segítene, ha segítséget, tanácsot kérnél másoktól. Nem mindig jó, ha egyedül döntünk. És ezt nem csak a munkádra értem.
2020. okt. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, segítséget kellene sokszor kérnem, de ha nagy nehezen kérek/kapok, nem hallom meg, nem értem meg. Utólag jövök rá, hogy mit szerettek volna mondani.
2020. okt. 22. 02:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden állhat emögött, szorongás mindenképp
2020. okt. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az egész idei évemet így élem meg. Főleg az utóbbi időben.

Talán próbálj meg szakemberhez fordulni. Vagy esetleg meditáció?

2020. okt. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyesmi én adhds vagyok.
2020. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintek nem hozol rossz döntéseket. Olyan döntéseket hozol amire a jelen helyzetedben képes vagy. Nem kéne pluszban ostoroznod magad. Egyébként ha vígasztal sokan vannak így.
2020. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2020. nov. 17. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!