Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióval, szorongással...

Depresszióval, szorongással küzdők szoktátok úgy érezni magatokat mintha le lennétek tompulva, szédelgősen, mintha megittatok volna 2dl pálinkát (nem jó értelemben)? Mi segít ilyenkor?

Figyelt kérdés
Vagy nem mentális dolog okozza ezt az állpotot és menjek inkább valami orvoshoz?

2020. okt. 22. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az szerintem vérnyomás probléma.
2020. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja hát alacsony nagyon de ez mindig így volt és korábban nem éreztem így magam.
2020. okt. 22. 09:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Alvásproblémád nincs?
2020. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En abszolút szoktam, bar valószínű az alváshiány es a nem éves is okozza
2020. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*nem evés
2020. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az alvással vannak gondok. Többször felébredek éjjel, enni szoktam rendesen.
2020. okt. 22. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Mikor felborul az alvásciklusom, majd amikor 2 óra alvás után kipattan a szemem es nem alszom 20 óráig, az mar eleve egy pszichózishoz közeli állapot. A nevemet sem tudom... nekem az összes alvásproblémám mentális eredetű.
2020. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én alszom minden nap 7-8 órát csak a minősége kétséges az ébredések meg rémálmok miatt.
2020. okt. 22. 15:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Húha, nekem ugyanez van... vagy legalábbis hasonló. Szorongok kb. kisbaba korom óta (SAD/GAD). Alvásproblémáim viszont csak az utóbbi 3-4 évben lettek, mert volt pár rossz élményem és az rátett még egy lapáttal a betegségre. Folyton felriadok éjjel, szinte mindig valami hülyeséget álmodok, de elég gyakran horrorisztikus rémálmaim is vannak.


Nem tudom, sportolsz-e valamit, de nálam a futás, a plank, meg bizonyos jógagyakorlatok elég sokat segítenek, mert ezek által több vér kerül a fejbe és segít tisztábban érzékelni a világot, hogy úgy mondjam.

2020. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi az a SAD/GAD? Köszönöm a válaszod. Próbálkozom a testmozgással de házon kívül annyira kába vagyok meg szorongok hogy nem megy. Az otthoni meg nem érzem, hogy sokat érne. :(
2020. okt. 27. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!