Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki mennyi ideig és mekkora...

Ki mennyi ideig és mekkora dózisban szedte a Sertralin nevű antidepresszánst pánikbetegségre, szorongásra?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz egy éve, hogy szedem a Sertralint napi 50 mg-ot. Jobban lettem tőle, a mindennapos szorongás eltűnt, de a pánikrohamok 160-as pulzussal járó éjjeli rosszullétek, remegés, ájulásérzés nem szűnt meg, nem vagyok tünetmentes. A dokival a koronavírus miatt hónapok óta nem tudok beszélni csak a gyógyszert írja fel az asszisztense. Lehetséges, hogy kevés lenne az adag és emelni kellene a gyógyszert? Nyugtatót csak akkor veszek be 0,25 mg frontint ha nagyon rosszul vagyok, kb. havonta 1-szer. Várnám a segítségeteket, tapasztalataitokat.

2020. okt. 22. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10. szerintem mindenkire máshogy hat. Én féltem a késektől, féltem az emeleti nyitott ablaktól, attól féltem, hogy kinyitom a kocsi ajtaját menet közben, nem tudtam sírni. Ezt gondolom zombi állapotnak.

Amióta nem szedem, megszűntek ezek a tünetek.

2020. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az első egy hónapban amikor szedni kezdtem, az utcara nem tudtam kimenni, annyira rettegtem, de az orvosom felhivta a figyelmem arra, higy az elso idoszakban brutalisan raerosit az alapbetegsegre
2020. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg ne emeltesd meg, az a legkönnyebb.

Mindenki valamilyen ok miatt lett beteg, azt kell megoldani. Ha rossz társ, munkahely, család akkor lépni kell.

Tudom, hogy kívülről könnyű mondani, de muszáj megtenni. Saját tapasztalat. Én sokáig halogattam, azt hittem megszokom, ami rossz. Nem így van. Valamiért tiltakozik a szervezetünk és a lelkünk, ezt az okot kell megtalálni.

2020. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!