Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magán pszichiáter az első...

Magán pszichiáter az első alkalomnál fog adni beutalót pszichiátriára, ha kérek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Beutalót NEM kérésre adnak, hanem csak indokolt esetben!
2020. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy indokoltnak fogja látni. Voltam már pszichológusnál, nála is csak egy alkalommal, ő mondta, hogy mindenképpen pszichiátriára kéne mennem, csak hát ugye ő nem adhat beutalót.
2020. okt. 22. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha ön és közveszélyes vagy, biztos!
2020. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Maximum csak az egyik. Közveszélyes egyáltalán nem, egy légynek nem tudnék ártani. De hát végülis még mindig élek, szóval az önveszélyes se biztos.
2020. okt. 22. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha úgy mész oda, hogy meg akarod ölni magad, beutalnak. Bár mondjuk én voltam így, és haza engedtek egy Rivotril recepttel, amit persze be is szedtem egy az egybe.... Szóval semmi se biztos, ez is igaz.
2020. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Biztosabb,ha tb alapon mèsz el egyhez. Beutaló nem kell a háziorvostól. Időpontot kèrsz. A pszichiáter ad beutalót,ha kèred. De kèt negatív Covid-19 tesztet kell felmutatnod ,hogy felvegyenek a nyílt osztályra. Amúgy a pszichiátertől sem szüksèges a beutaló,fogod a járóbeteg szakellátási lapot ,amit kapsz a rendelèsen ès jelentkezel. De a teszteredmènyek kellenek.
2020. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tündérhegyre szeretnék menni, oda kell beutaló. Azt ajánlotta annó a pszichológus is, meg nekem is az a legszimpatikusabb. A háziorvosomtól már kértem oda beutalót egyszer, csak akkor nem mentem el, ozzá ezért nem mennék vissza szívesen mégegyszer. Meg a pszichiáter remélhetőleg valami gyógyszert is felír. Viszont a tesztekről nem tudtam. :/
2020. okt. 26. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Semmelweis pszichin voltam több, mint egy hetet. Most, hogy "elköltöztek", nem tudom mi van. Tündérhegyen én is gondolkozom, esetleg nem tudsz róla valamit? Pl. ha nem vagy szuicid, és haza akarsz menni, kiengednek? Félek úgy bemenni bárhovs újra, nehogy szar legyen és ott tartsanak. :(
2020. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos, soha nem voltam még ott, csak a pszichológus ajánlotta, ő az egekig dícsérte. De szerintem ha nem vagy ön és/vagy közveszélyes, nem tarthatnak bent, ha eleve magadtól mentél oda.
2020. okt. 28. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!