Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyerekkori trauma vagy műtét...

Gyerekkori trauma vagy műtét közbeni komplikáció lehetett?

Figyelt kérdés
Szóval 4 évesen pacemaker-t ültettek be mivel szívritmus zavarom volt és altatásban történt ahogy szokott, legalábbis akkor úgy történt. Akkor jelentek meg nálam tikkek (akaratlan rángások, néha kisebb nyögések krákogások) viszont nem vagyok tourette szindrómás ezt mondta egy orvos mert nekem nem olyanok a tikkjeim mint nekik. A kényszeresség is ezzel együtt jött. Voltam pszichiáternél és azt mondta hogy vagy pszichoterápia (amin voltam fiatalabb koromban de nem nagyon használt, szerintem a pszichológus nem volt a helyzet magaslatán és nem is azt kezelte ami engem zavar.) A másik pedig a haloperidol amit próbáltam többször is viszont nálam nem hatott. Szerintem ebből kifolyólag vagyok depressziós is, állítólag a jövőben még kinőhetem de ki tudja. 20/f
2020. okt. 22. 15:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy minden zajtól össze rezzenek, de nem attól mert félek hanem mert valamiért apróságok is ijedséget váltanak ki belőlem.
2020. okt. 22. 15:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy neurologust es meseld el neki a panaszaidat.
2020. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Jártam régen, nem ismert az oka. De lehet keresni fogok megint orvost.
2020. okt. 22. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Nem hoz be semmit.
2020. okt. 22. 17:14
 6/6 A kérdező kommentje:
4.Most bejött.
2020. okt. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!