Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség, szorongás...

Pánikbetegség, szorongás lehet ha ideges vagyok mikor el kell menni itthonról?

Figyelt kérdés
Idáig csak azt hittem, hogy nagyon szeretek itthon lenni. De most eljutottam odáig, hogy idegességet, fizikai rosszullétet érzek ha arra gondolok, hogy menni kell. Nem minden esetben, de főként egyedül és hosszabb időre. Volt már, hogy a program előtt napokkal ideges voltam. Itthon dolgozok, főleg a vírushelyzet óta egyre többet vagyok itthon.

2020. okt. 24. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem az a lényeg, hogy felcimkezd a jelenséget, hanem hogy tegyél ellene: legyél többet emberek között (tavolsagtartassal és maszkban, de azért mégis). Ha nem megy, vagy ha tényleg fontos, hogy mi is ez, szakembertől kérj diagnózist, ne itt.
2020. okt. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nevesíteni akarom. Csak gondoltam kérek véleményt, mások hogy látják. Igen, komolyabb probléma lehet, vagy sima túlzott lustaság...
2020. okt. 24. 07:25
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen, komoly probléma lehet, az agorafobia kezdete. Sürgősen keress szakembert, mert akár úgy is végezheted, mint a férjem, akinek már az is kihívás, hogy a ház körül egy kört megtegyen....
2020. okt. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

"komolyabb probléma lehet, vagy sima túlzott lustaság..."

Hát ha így merül fel a kérdés, akkor te is tudod, hogy csak lustaság. Ne akard azzal felmenteni magadat, hogy beteg vagy, hanem végre vegyél erőt magadon, és emeld fel a hatsodat, hogy elmenj futni egyet, vagy bármi, hiszen a sport is boldogsaghormonokat termel! Gyerünk, tegyél be valami jó zenét és hajrá!

2020. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lustaságtól nem leszünk rosszul fizikailag, max. picit durcizunk, de belenyugszunk. Ez kezdődő agorafóbia.
2020. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Énis ilyen vagyok.. Elég rossz. De teszek ellene. Amikor lehet emberek közé megyek.

Sajnos énis így kezdtem mint te hogy először csak azt hittem szeretek itthon lenni. És minden alkalmat megragadtam higy ne kelljen kimozduljak. Karantén után kezdtem jobban begubózni. Utánna még pánikbetegség is kijött rajtam amikor először visszamentem dokgozni. Mostmár kimegyek amikor lehet. Boltba is többször elmegyek egy nap. Tömegközlekedem. Idegenekkel szóbaállok csak úgy. Kedves vagyok őkis kedvesek és jó érzés hogy vannak még jó emberek akikkel lehet beszélgetni.

2020. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!