Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy valaki annyira...

Létezik, hogy valaki annyira szoeong, hogy képtelen kilépni az utcára?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokan vannak így. Nekem időszakos. Munakhelyre meg a közeli boltba el tudok menni messzebn már nagyon nehezen megy.
2020. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak én vagyok ilyen defektes. Én sehova nem tudok elmenni :(
2020. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez nálam is változó, van, hogy elmegyek 100 kilométereket is egyedül, van, hogy a boltba is izzadok.
2020. okt. 24. 11:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam is így kezdődött. De mióta gyógyszert szedek mászkálok.
2020. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy defektes. Sokan élünk így.
2020. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Agorafóbia.
2020. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nem agorafóbia. :D Fotelból diahnózis taps! :D sokan otthon is szoronganak csak kint még jobban.
2020. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy rettentő sokan vagyunk hasonló vagy szinte ugyanazzal a problémával.

Még is úgy gondolom, hogy van bennünk egy olyan érzés, hogy ezt kb csak mi érezzük és mindenki más tökéletesen feszültségmentes, laza... Kíváncsi lennék egy felmérésre mondjuk egy Tesco előtt, hogy kifelé megkérdezni az embereket, "Kellemetlenül vagy szorongva érezte e magát bent? "


Nyilván a pszichés terheltség nem egy büszkeséggel teli dolog. Viszont nagyon magas lenne a szorongok száma. Főleg a covid miatt úgy gondolom.

2020. okt. 25. 09:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a covid már nem számít annyit. Viszont nagyon keveyen vallanák be. Majdnem mindenki titkolja ettől még nehezebb a dolog. Mert arra is kell egy csomó energia.
2020. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én azon csodálkozom, hogy nagyon kevesen vállalják fel, hogy valamilyen pszichés zavar van az életükben. S valahogy mégis a xanax, frotin, rivotril és antidepresszánsokból fogy a legtöbb a piacon...
2020. okt. 26. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!