Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett ezzel az...

Mi történhetett ezzel az emberrel?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam már az LSD-ről,de ilyenről még nem hallottam,hogy valaki eddig rajtamaradt.Mitől történhetett így?


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


2010. aug. 9. 11:45
 1/6 anonim válasza:
Mi az az LSD Trip?
2010. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Seraph válasza:
Eleve azért szokott rá, mert odamenekült valami elől, így megszokta, hogy ha gondja van, akkor van egy kis menedék ahol biztonságban lehet. Ez csak egy a sok példa közül.
2010. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Seraph válasza:
Az LSD trip az az időszak amíg az LSD hatása alatt vagy és egy "másik világba utazol". Ezért trip.
2010. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vele röviden tömören annyi történ,hogy egy LSD Trip hatása alatt áll annak ellenére,hogy már rég el kellet volna múlni a hatásnak(6-12óra). Valószinűleg nem volt olyan lelki állapotban vagy nem volt annyira felkészült,hogy tudja kezelni ezt a helyzetet. Én kétlem,hogy függő lenne,akkor valószínűleg ki tudna jönni ebből a köztes állapotból de az tény,hogy k. sz. lehet. Szóval aki nem bír magával és LSD-t akar használni az először wikizzen egyet(lizergsav-dietilamid) aztán rendezzen el mindent maga körül és a testében. De a végős megállapitás a drog az ROSSZ FIATALOK ROSSZ!
2010. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hülye volt!

nem akartam bunkó lenni, de ez az igazság! amugy kapott tanácsot is, de sztem egy "szaki" mást javasolna!

2010. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az történt, hogy pszichotikus állapotba került. Ez az LSD egyik mellékhatása. Ha nincs szerencséje ez átmehet skizofréniába is, onnét pedig nincs gyógyulás.

Így kell drogozni, ezért valóban megéri...:(

Pszichiátriai kezelésre lesz szüksége.

2010. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!