Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa nevű antidepresszánsról...

Scippa nevű antidepresszánsról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

En szedtem, de iszonyu mellékhatásokat "kaptam" tole, egesz nap hanyingerem volt, remegtem, szedultem, miutan bevettem egy ora mulva semmit nem tudtam csinalni,nagyon nagyon szenvedtem tole...

A mikroba nem tudtam betenni az etelt.

Elmondtam az orvosomnak, es mondta hogy ezek a mellekhatasok biztos nem a gyogyszertol vannak, pedig de, egyszer csak megelégeltem, es egyik nap nem vettem be, ilyet nem szabad csinalni, de nem birtam elviselni.. miutan nem szedtem nem voltak ilyen problemaim

2020. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig szedted?
2020. okt. 25. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
2 hétig birtam igy
2020. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es nem multak a mellekhatasok?
2020. okt. 25. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes én mostis azt szedek már 2 hónapja és semmien mellékhatása nem volt. Mindenki szervezete másképp reagál.
2020. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedtem egy darabig. Egy másik gyógyszerrel együtt szedtem, és így pár hónap alatt jelentősen gyarapodott a súlyom. Tavaly óta már kb. 9 kilóval vagyok több.
2020. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hærom napig bírtam,a hányingertől ès èmelygèstől kín volt az egèsz.
2020. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi mellékhatása nem volt,de hatása sem,azon kívül,h pár hónap alatt felszedtem 20 kilót. Most duciltiat(duloxetin) szedek,ennek voltak mellékhatásai,magas vérnyomás,nyugtalanság,levert a víz stb... de a frontin enyhítette(antidep.mellé szoktak nyugtatót írni,pont a mellékhatások enyhítése miatt). A nehéz alváson kívül 5 nap után enyhültek,aztán eltűntek a mellékhatások,és most nagyon jó😃

A scippa viszont nekem sz#rt se ért kb.

2020. okt. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!