Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszans pontatlan...

Antidepresszans pontatlan szedese miatt lehetnek a mellekhatasok erosebbek?

Figyelt kérdés
Reggel kell bevennem 1 szemet, de en 8-12 ora kozott vettem be egy hetig. Utana mondta az orvos, hogy mindig ugyan abban az idopontban kell bevenni. Ez okozhatott erosebb mellekhatasokat?
2020. okt. 25. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár óra csúszás nem számít. Csak úgy nem szabad szedni, hogy pl kihagysz 1-2 napot, aztán hármat veszel be egyszerre.
2020. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak nehezebben áll be.

Állíts be ébresztést pl reggel 9re és mindig akkor vedd be én úgy csinálom nekem rá is állt hamar a szervezetem.

2020. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt senki sem kérdezi meg, hogy milyen mellékhatásokról van szó?
2020. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Illetve milyen gyógyszer?
2020. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Scippa 5mg, majd 10 lesz, ganyinger, almatlansag, etvagytalansag
2020. okt. 25. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán a gyógyszer miatt van, és még ezt akarjátok növelni?
2020. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-2 óra nem számít nyugi,az elején nagyon rossz,de ha vannak mellékhatások,az azt jelenti,hogy hat a bogyó. Én régen scippát szedtem,nekem semmit sem ért,se mellékhatás,se semmi. Most duciltiat szedek(duloxetin) ami a noradrenalin szintet is növeli,elején borzasztó mellékhatásai voltak,levert a víz,nyugtalanság szapora szívverés,3 órát aludtam frontinnal is maximum(antidep. mellé szoktak adni nyugtatót,pont az elején a mellékhatások miatt) de az 5. nap után hirtelen enyhülni kezdtek,aztán el is múltak a végén teljesen,és már kifejezetten jó érzés bevenni😃

Most vagyok túl az emelésen,ott már csak gyenge mellékhatások vannak,de már azok is múlnak el. Ha kibírod megtérül,azóta nincsenek rohamaim😃

2020. okt. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ki kell bírni nincs mese. Utánna már kutya bajod se lesz.
2020. okt. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!