Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa elvesztette a hatását már?

Róbert dávid kérdése:

Scippa elvesztette a hatását már?

Figyelt kérdés
20 mg ot szedek belőle 1,5 éve és már nem érzem hogy pörgetne,esetleg a rossz kedvemen segítene.olyan mintha semmit nem szednék majdnem. cseréljem le? 29/F

2020. okt. 26. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt kezelőorvosod tudná megmondani. De nyilván ha nem használ akkor csere.
2020. okt. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi elfelejtettem megkérdezni hogy mire szeded?
2020. okt. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elvileg enyhe depresszióra
2020. okt. 26. 07:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem. A scippa nem egy nagyon erős antidepresszáns. Simán lehet hogy neked az idővel kevésnek bizonyult vagy szimplán más hatóanyagút jobban tolerálna a szervezeted. Ezt beszéld meg az orvosoddal. Ha nem hat semmi értelme szedned.
2020. okt. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
meglehet emelni 30 mg ra? mennyi a max dózis ebből?
2020. okt. 26. 07:07
 6/8 anonim ***** válasza:
20 a maximális. De ne aggódj a gyógyszerváltás miatt. Erős mellékhatások már nem fognak jelentkezni.
2020. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már ha leválltja nekem
2020. okt. 26. 09:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is. Megjegyzem, nekem minden eddig szedett antidepresszánssal ez volt, hogy hiába szedem, ugyanolyan a hangulatom, mint mielőtt elkezdtem.
2020. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!