Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert jo ha a pszichiatrian...

Miert jo ha a pszichiatrian estere teletomik a beteget gyogyszerrel?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Az ápolónak is pihenni kell.
2020. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha valaki pszichiátrián van, akkor már eleve csak szar lehet.

Szerintem egyébként azért, mert a hirtelen mellékhatásokat így át lehet aludni. Tele pedig nem tömik, vannak gyógyszerek, és a beteg eldönti, hogy sírógörcsöt, idegrohamot, vagy gyógyszert akar a mellékhatásaival. El kell dönteni, melyik a kisebbik rossz, nem a hibát keresni abban, ami eleve hiba.

2020. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

'...és a beteg eldönti...'

2# látszik hogy életedben nem jártál pszichiátrián.

2020. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy hirtelen mellekhatasok.


Amig nem hat a gyogyszer addig folyamatosan tartanak. 2-4 het amig a gyogyszer beall.


A gyogyszerezes altalaban reggel van meg este.


Este a rivotril az igazan nagy slager, hogy aludjanak az emberek.


A zart osztalyon meg alapbol levan szedalva mindenki.


Pont tegnap adtam at egy csomagot a zarton..elegge vilagtalan tekintetu embereket lehetett latni.

2020. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as, ha nem ő dönti el, annak szintén megvan az oka, okkal kerül oda valaki, szóval még mindig a kisebbik rossznál tartunk.
2020. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a beteg dont arrol, hogy kap e gyogyszert hanem a kezeloorvos.
2020. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De a beteg aki, onkent megy be, eldontheti h vallja-e a gyogyszerezest..
2020. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem...szerintem te ezt nagyon félreérted. A pszichiátria nem egy hotel... Önként mész be és vállalod azt, hogy az orvosi utasitásokat teljesited.


Olyan nincs, hogy te nem veszel be gyógyszert..vagy megteszed vagy szia. Ha meg nincs szükséged a gyógyszerre, akkor mit keresel ott?


Ha meg személyiségterápiára van szükséged akkor meg nem a korházak pszichiátriája az ideális hely.


De a klinikáknál is ahol személyiségterápia van, ott is alap a gyógyszer.


Nekem pl generalizált szorongásom van, nem is annyira vészes..még is alap a gyógyszer + terápia.

2020. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tömnek tele gyógyszerrel, csak azt kapod, ami szükséges. Én sokszor voltam már sajnos pszichiátrián, és annyira szarul voltam eleinte, hogy alig vártam az esti gyógyszerosztást. Legszívesebben a dupláját is beszedtem volna, hogy legalább aludni tudjak és megkönnyebbüljek kicsit.
2020. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szonata ***** válasza:
Látogatóba jártam rendszeresen. Amit láttam az embertelen volt, emberhez méltatlan. Ágyhoz kötik őket, úgy begyógyszerezik őket, hogy nem emberien viselkednek. Aztán kiültetik egy tolószékbe, senki nem figyel rá, kiesik a székéből. Állami osztályban történt. Soha ne kerüljetek oda, mert a bánásmód kegyetlen.
2020. okt. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!