Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyre lehet menni csak...

Tündérhegyre lehet menni csak 2 hétre akár? Mindenképpen gyógyszerezni fognak borderline-nal?

Figyelt kérdés

Tündérhegyet ajánlották a pszichiátrián, de én nem bírnék ki 3 hónapot. Úgy érzem 1-2 hét a max amit kibírnék...

Van erre így lehetőség? Bármikor haza lehet jönni, ha nem bírja bent az ember?


Illetve a gyógyszereket sikeresen letettem. Mindenképpen rá akarnak beszélni majd a további gyógyszeres kezelésre?


Előre is köszönöm segítségeteket!



2020. okt. 27. 23:18
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Természetesen nem börtön. Gyógyszert sem feltétlenül kapsz, majd egy felvételi beszélgetés úgyis megelőzi a benntartózkodást és elmondanak mindent, te is nekik. A 2 hét viszont biztos nem lesz elég, másrészt meg most ebben a helyzetben bejutni is elég nehéz dolog.
2020. okt. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem fognak felvenni, ha ezt így mondod nekik, hogy két hétig maradnál csak, és nem is lenne fer más elől elvenni a helyet

menj akkor a SOTE-ra, az csak 4 hét, bár totál más módszerrel dolgoznak, és nekem az nem is segített, de más bordereseknek használt, ahogy hallottam

most kb 30-an várnak, az a baj, hogy csak egy pavilon működik, mert a másikból covid szállás lesz

egyébként a két hét semmire nem lesz elég, ez nem egy "gyorstalpaló" kognitív viselkedésterápia, kell a három hónap, meg nagyon-nagyon érdemes itt maradni és végigcsinálni, iszonyatosan jó hely, rengeteget lehet fejlődni, szóval ha jössz, akkor maradj végig, akkor is, ha rettentő nehéz

2020. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sote-n 2 hetes kognitív szerintem totál időpocsékolás. Kalap szamócát sem ér. Úgy mondom ezt, hogy voltam ott.
2020. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A Tündérhegyen a minimum a 3 hónap. Ez egyfajta szerződéskötéssel jár.

Ennél bővebben nem mennék bele, privát üzenetre szívesen válaszolok.

2020. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Nem aktuális jelenleg, januárban voltam a SOTE pszichiátrián, nem a 4 hetesen. 8 napot bírtam csak, utána hazajöttem.

Akkor a Tündérhegy nekem nem opció, köszi!! :)

2020. nov. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!