Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Allando szorongo ures erzes,...

Allando szorongo ures erzes, remeges mitol tart a depresszio ilyen sokaig?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyok benne.

Gyogyszert szedek.

Mar tobbfelet kiprobaltak rajtam.

Jar vki hasonlo cipobe???



2020. okt. 28. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A depresszió nem olyasmi, ami csak úgy elmúlik. Van, aki élete végéig gyógyszert szed miatta. Inkább az a jellemző, hogy vannak jobb-rosszabb időszakok, és a gyógyszerek is egy idő után kevésbé hatnak, mert hozzászokik az ember. Ismerősömnek több, mint egy évig tartott, mire találtak olyan gyógyszert, amit szedve viszonylag jól érzi magát. Sajnos, ez egy komoly betegség, próbálj türelemmel lenni, előbb-utóbb csak találnak valamit, ami segít. Én is enyhén depressziós vagyok, nekem még nem kell állandóan bogyókat szednem miatta, de tudom, hogy nem könnyű.
2020. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a segitseget

35 / l

2020. okt. 28. 08:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy depressziós lennék, viszont sokszor aggódom mindenen. Ami tény (és leginkább ezt javaslom), hogy a gyógyszer nem old meg semmit. A depresszió, levertség, aggódás, stressz és társai a fejedből indulnak, amit a gyógyszerek legfeljebb tompítani tudnak, de véglegesen megszüntetni nem.

Feltételezem, pszichiáter írta fel a gyógyszert, de lényeges lenne, hogy mellé aktív terápia is társuljon. Akár orvosváltással egy másik pszichológus, pszichiáter, kineziológus személyében.

2020. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert bizonyos esetekben nem elég a gyógyszer, terápia is kell a gyógyuláshoz.
2020. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dóri0828 válasza:

Szia

Belső remegést érzel?

Mintha remegnenek a belso szerveid ugymond mindened?

2020. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. dec. 2. 17:52
 7/7 Dóri0828 válasza:

Énis ebben vagyok!

Próbálj tornázni stb én járok pszichológushoz is! A belső remegés heves szívdobogás ez mind nálam is van sajnos..

2020. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!