Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le a félelmem?

Hogyan küzdjem le a félelmem?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban megharapott egy sikló, és azóta rettegek minden hosszúkás alakú dologtól. Például félek a palacsintától, mert hosszúkás, ha kimegyek konyhába csak úgy ott van, mintha azt sugallná én most megfoglak támadni. Kertünkbe régen anya termesztett uborkát ennek köszönhetően nem mertem kimenni játszani. Ezzel az is a problémám, hogy nem lehet normális párkapcsolatom, mert kinek kéne egy ilyen pasi aki retteg attól, ha közelében palacsintát esznek. Rivotrillt és más antidepresszánst már szedtem rá nagyon minimálisan hatott is, de nem sokat.

2020. okt. 28. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
És a siklóharapástól lett valami komoly bajod, vagy csak egy seb,ami begyógyult? Esetleg, ha olyan helyre mennél, ahol lehet ilyen kígyókat simogatni, akkor az nem oldaná benned a feszültséget?
2020. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el rosszabb lenne, ha nő lennél :D
2020. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!