Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Görcsös hasfájásból epilepsziá...

Görcsös hasfájásból epilepsziás roham?

Figyelt kérdés

Életemben most fordult ez elő velem másodszor. A mentősök szerint bepánokoltam elkezdtem kapkodni a levegőt és azért kaptam rohamot. Ez elött 8 éve volt az első akkor brutális mestruációs görcsös fájdalom miatt történt. Végülis nem vittek be a korházba.

Epilepsziás vagyok?

24\L



2020. okt. 29. 04:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánikrohamod volt, vagy epilepszia? Nem mindegy.
2020. okt. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ívben megfeszült a testem. Fenn akardak a szemeim és amíg a görcs nem engedett addig nem kaptam levegőt. Az arcomnis eltorzult. Mivel én nem voltam magamnál ezt a párom mesélte. Volt már pánikrohamom mivel pánikbeteg vagyok és az nen ilyen volt. De a kiérkező mentők azt mondták a pábik miatt volt hiába mondtam hogy rettenetes hasgörcsöt éreztem mielőtt bekövetkezett az eszméletvesztés.
2020. okt. 29. 05:59
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hasgörcsből nem lesz epilepszia. Azt természetesen mi nem tudhatjuk ez mi volt és talán nincs is összefüggés. Nem ért baleset vagy ütés a fejedet mostanában?
2020. okt. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El kellene menned egy neurológushoz az epilepszia nem játék. Főleg ha hasonlót eddig nem tapasztaltál. Nehogy aztán ott kapjon el egy roham ahol nincs senki veled. Gyógyszerekkel jól kezelhető, de persze ehhez pontosan meg kell állapítani mi is történt veled.
2020. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ért baleset sem ütés. 😥 Teljesen kétségbe vagyok esve ma felhívom a pszihiátert is aki foglalkozik velem meg a házi orvosomat is mert teljesen tanácstalan vagyok és rettegek hogy epilepsziás vagyok. Valami oka biztos van egy ilyen rohamnak.

Nem akarom újra átélni. Rettenetes volt.

2020. okt. 29. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!