Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok és nem...

Pánikbeteg vagyok és nem sikerült beállítani a gyógyszeremet. Az orvosom szerint be kell feküdjek pár napra. Mi fog ott történni?

Figyelt kérdés

Kell vigyek saját gyógyszert vagy adni fognak? Nagyon szeretnék már jobban lenni ezért bevállalom.

Ugye nem fognak teljesen elmebetegekkel összezárni?



2020. okt. 29. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van más betegséged is, akkor az arra kapott gyógyszert neked kell bevinned, és odaadni a nővérnek. És sajnos más betegek is lesznek az osztályon, akiket el kell viselned. Pl pánikbetegek is.
2020. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs más betegségem de fogamzásgátlót szedek.
2020. okt. 29. 12:12
 3/7 anonim válasza:
Ne aggódj, nem fognak "elmebetegekkel" összezárni. Sajnos én is feküdtem bent ezzel. Ahol én voltam, ott két osztály volt, és azoknak, akiknek már nagyon rossz volt az állapotuk (akiket "elmebetegnek" neveztél) azok zártabb részen voltak. Úgyhogy nem lesz semmi gond szerintem. Kitartást! :)
2020. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh. Köszönöm szépen a válaszokat. ☺️
2020. okt. 30. 05:03
 5/7 anonim ***** válasza:

A legkevesebb félnivalód se legyen. Bízd magad az orvosaidra. Beszélgess, ismerkedj...

A fogamzásgátlóhoz nem értek, kérdezz rá az orvosnál. Lehet, hogy váltani kell. Nekem az egyre erősödő pánikrohamaimat éppem az a nyugtató ( Frontin ) okozta, amit az antipszichotikumhoz adtak. Helyette Rivotrilt kaptam, és vége volt a pánikomnak. (Ja, és erre épp a kórházban jöttek rá) Gyógyulj meg.

2020. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Volt amikor annyival jobban voltam hogy elis felejtettem frontint be venni. De most úgy érzem minden probálkozásom kidobhatom a kukába mert epilepsziás rohamhoz hasonló rohamot kaptam és nem tudják az okát ez lelkileg annyira megviselt hogy újra szorongok. Ez miatt be kell feküdnöm. 😥 Csak reménykedek hogy újra egészséges leszek. Édesanya vagyok 25 éves. Most kezdődne az életem erre szenvedek. Pocsék érzés ez. Normálisan megélni így nem lehet.
2020. okt. 30. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, egészséges leszel. Ha van kedved és időd, írjál privátot. Lehet, tudok adni tippeket, amit felhasználhatsz. Írj privátot.
2020. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!