Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha itthon...

Mit csináljak, ha itthon semmi bajom nincs, de ha ki kell mozdulnom, fáj a hasam, hányingerem van, meg akarok halni, akkor is, ha szeretnék kimozdulni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rohamszerű? Pánikbetegség, keress fel egy szakembert, vagy nézz szembe keményen a problémáddal.

A pánikbetegség valójában egyszerűen úgy elmagyarázható, hogy az elméd magad ellen fordul, "a tudatod alatt"vegetativ idegrendszer, és veszélyhelyzetbe állítja a szervezeted.Ennek az okai pontosan máig nem ismertek. (Genetika, valami Trauma gyermekkorban) bármi.. A lényeg, ami nekem segített.

Megkell tanulnod kezelni a saját elméd. Megismerni önmagad. Menj szembe az ilyen helyzetekkel. Azért is.Mi történik legrosszabb helyzetben? Hánysz egyet. Na és? Amikor ilyen helyzetben vagy, gondolj rá, hogy ez nem valódi, nem fogsz meghalni, csak az elméd játszik veled. Tudom nehéz. De hidd el, lekopogom, nekem már annyira sikerült ez a módszer, hogy érzem hogy rámfog jönni hamarosan egy roham, és letudom állítani, csak letisztázom magamban, és elmulik.

2020. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj klinikai szakpszichológushoz.
2020. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Agyilag vagy zokni.
2020. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!