Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ért már titeket olyan karrierb...

Ért már titeket olyan karrierbeli kudarc, hogy az öngyilkosságot fontolgattátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az, és meddig tartott belőle felépülni? Hogyan oldódott meg végül?
2020. okt. 30. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátásban dolgoztam vezető pozícióban a járvánnyal a turizmus-vendéglátás megszűnt létezni. Nyitva van minden, csak veszteséges. Budapesten ha nincs turista, akkor vége az adott szezonnak. Több év tapasztalatunk van ebben. Sokunknak csak ebben. Nem mehetünk át irodistának.


Várunk. Ez van.

2020. okt. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy szarkeverő kollégám miatt megaláztak több ember előtt nyilvánosan. Kb.fél év alatt jutottam túl rajta. Kicsit visszájára sült el a dolog, nem jött ki jól a helyzetből a kolléga.

A gyerekem miatt nem adhattam fel és nem válthattam munkahelyet. Utólag jó döntésnek bizonyult.

2020. okt. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!