Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok mindig demotivála...

Miért vagyok mindig demotiválatlan és fáradékony?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta van ez a problémám. Akár mennyit alszok, ugyanúgy fáradtan és émelyegve kelek fel. Úgy érzem soha nem tudom kipihenni magam. Egyszerűen mindig halogatok és fél vállról veszek mindent. Nagyon nehezen tudom rávenni bármire is magamat. Az emberek társaságát se tudom élvezni, valahogy kedvem sincs senkivel beszélni és ismerkedni. A csajozás már abszolút nem érdekel. Hiába foglalom le magam biciklizéssel, kondizással zenehallgatással. Mindig csak a rossz gondolat és reménytelenség lebeg előttem.

2020. okt. 31. 15:27
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Kamaszkorban hormonszintváltozás miatt előfordulhatnak depressziós tünetek. Esetleg maga depresszió. Ha sokáig áll fenn, keress fel egy szakembert. Eg egészségügyi kivizsgálás sem árt, a vashiánnak hasonló tünetei vannak.
2020. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 vagyok, de már rég óta jelentkezik ez a probléma
2020. nov. 1. 18:00
 3/3 anonim válasza:
Akkor esetleg háziorvossal beszélj, kérj egy kivizsgálást és beszélhetsz egy pszichológussal is. Szakemberek tudnak segítséget nyujtani.
2020. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!