Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám kezelni a...

Hogyan tudnám kezelni a prezentációs szorongásomat?

Figyelt kérdés
Amikor emberek előtt kell megszólalnom, sokszor annyira elkezd dobogni a szívem, hogy a beszéd is nehezemre esik. Ez a hangomon is hallatszódik, ami nem javít a helyzeten. Az ilyen szituációkban a gondolataim is szétszóródnak, mint egy doboz rajzszög a padlón. Gimiben feleléskor is izgultam, de az mégsem volt ennyire durva, talán azért, mert közelebbi ismeretségben voltam mindenkivel a hallgatóságból. Egyetemi prezentáció előtt jól jönne valamilyen hatásos módszer (esetleg gyógyszer) a szorongásom csökkentésére. Régen az orvosok rendelőjében is így szorongtam, de azt kinőttem/kezelni tudtam idővel. Így szeretném legyőzni a prezentációs szorongást is. Pszichológushoz is tervezek menni vele, mert ez fejben dől el. Van, akinek sikerült ezen túltennie magát esetleg?

2020. nov. 1. 00:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Frontin vagy xanax egy órával a prezentáció elött. Ajánlom a legkissebb adagot ha még nem használtál hasonlót 0,25mg. Nagyon jó szorongásoldó.
2020. nov. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!