Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriára kell befeküdjek...

Pszichiátriára kell befeküdjek gyógyszerbeállítás miatt. Adnak nyugtatót ha rámtör a szorongás? Kérhetek? Vagy ők beosszák és annyi?

Figyelt kérdés
Én igazából csak akkor szedem a nyugtatót amikor rosszul vagyok mert nálam ez már nem álltalános. Hogy reggel vagy este. Van hogy reggel semmi bajom délbe meg a falat kaparom. Ez miatt félek hogy ők majd beosszák és nem kapok amikor tényleg rosszul leszek. Másik meg hogy nekem a 0,25 elég de 0,5 van kiírva. 🤷‍♀️ Lehet hogy túlaggódom de tudni szeretném.

2020. nov. 1. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerbeállítás pont arról szól, hogy ne össze-vissza szedd, mint eddig, és ne legyenek ilyen problémáid.
2020. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be tudsz egyáltalán most feküdni így hogy napi 4000 új fertőzött van? Nekem is be kellene, de csak azt hallom hogy az összes pszichiátriát ürítik ki a virus miatt.
2020. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen időpontom van. Ez furcsa. Ha baj van, akkor kötelesek segíteni. Nem is én erőlködtem hogy be akarok feküdni hanem ők ajánlották fel.

Egyébként úgy tudtam hogy csak az antidepresszánst fontos pontosan szedni. Azt minden nap reggel fél 8kor szedem be. Csak a nyugtatót szedem így "összevissza".

Nálunk Tolna megyében nem vészes a járvány helyzet. Korház nincs kiürítve csak nehéz mindenhova időpontot foglalgatni mert felkell hívni 100 telefonszámot mire felveszik.

2020. nov. 1. 15:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!