Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért viselem nehezen, hogy...

Miért viselem nehezen, hogy mindenki kedves velem?

Figyelt kérdés

Butaságnak hangzik, de nagyon rossz, hogy mindenki kedves velem és szinte mindent elnéznek nekem.

Olyan emberek is, akiktől abszolút nem kellene, hogy így legyen. Párom volt apósa stb stb...

Furán hangzik ez, de nem szeretném, hogy így álljanak hozzám. Vagy valamiért úgy érzem nem érdemlem meg... Esetleg valaki érzett már ilyent?



2020. nov. 1. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg gyanakvó természet vagy (lehet, hogy joggal) és hamisságot látsz, feltételezel a "látszólagos kedvesség" mögött.
2020. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs a családodban vagy az ismerőseid közt olyan személy, akitől tartanak, akkor a törődésük őszinte. Ha úgy érzed, hogy nem érdemled meg, akkor próbálj meg mindig maxon felül teljesíteni, de semmiképp ne kérd őket, hogy változtassanak. :)
2020. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert kisgyerek korodba a szüleid nem voltak kedvesek hozzád, nem simogattak, nem szeretgettek, ebben nőttél fel és ezt vetted természetesnek, és most nem tudod kezelni, hogy mások szeretetteljesen viszonyulnak hozzád.
2020. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a nagyfőnök fia a cégnél?
2020. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reakciókat!


Nem vagyok a nagyfőnök fia. :D


Van igazság benne, hogy gyanakvó vagyok és nehezen tudom elhinni, hogy bárki pusztán emberi szeretetből, önzetlenül jót tenne velem...

2020. nov. 2. 07:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a poszt alapján lehetnék lány is. :P Kedves Négyes. :D
2020. nov. 2. 07:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!