Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül valaki akinek nem meghatározott személyiségzavara van? Ti hogy boldogultok vele?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 21:51
1 2
 1/16 anonim válasza:
Kezelêsem elején járok, de a doki carik rám.
2020. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát az nem jó, én nem járok kezelésére, csak megállapították. És ennyiben is maradt. Ha akarsz beszélhetünk :) nem tudom mennyire értenénk meg egymást. Nem tudom hogy ezen a diagnózison belül mekkora lehet a szórás, hogy lehet, hogy teljesen eltérőek még a tüneteink is?
2020. nov. 2. 01:13
 3/16 anonim válasza:
Tipre skizotopos vagyok, de ez nem tény vagy tip.
2020. nov. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Vagy akizotip mittom.
2020. nov. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Röviden, tömören:

„A szkizotip személyiségzavar olyan mértékű interperszonális közeledési deficittel jár, ami gyakorlatilag lehetetlenné teszi a szoros emberi kapcsolatok kialakítását, továbbá kognitív és perceptuális változásokat, és viselkedéses különcségeket is okoz”

2020. nov. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én még azt se tudom mért ebbe a kategóriába lettem diagnosztizálva... Nem tudom, hogy én vajon melyik lehetek...nem mondtak semmit, csak ezt a diagnózist ráírták a lapomra. Kb ennyit tudok az egészről.
2020. nov. 2. 01:19
 7/16 anonim válasza:
Nem kapsz valami kezelést? Terápia, gyógyszer?
2020. nov. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Van olyan is. 😀 Amikor 25 évesen először pszichiátrián mentem, kórházba küldtek, ott sok tesztet megcsináltattak velem és kaptam egy függő személyiségzavar diagnózist, többek között. Pár évvel később kissé idegesen berontottam a helyi pszichiátriára, hogy nyugtatót írassak fel, akkor SZÓBAN borderline-nak titulált a doki, aki egyébként a legnormálisabb áter, akivel valaha találkoztam. Ugyanez a doki írta egyszer a papíromra, hogy nem meghat.szem.zavar. Na most akkor melyik?

Úgy gondolom, hogy jobb, ha nem foglalkozok diagnózisokkal, csak boldogulok úgy, ahogy tudok.

2020. nov. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
49%
Hannibal Lecter megmondaná mibajunk ...
2020. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#7 nem nem járok kezelésére és terápiára se, gyógyszert sem kaptam.

#5 kötődni én sem tudok

#8 igen a diagnózis nem minden, csak kíváncsi voltam másnak milyen.


Köszönöm a válaszokat. :)

2020. nov. 2. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!