Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az extrém makacsság És sértődé...

Az extrém makacsság És sértődékenység lehet valamelyik mentális betegségem tünete, Vagy az azoktól független?

Figyelt kérdés
A diagnosztizált betegségeim: Borderline, Mániás depresszió, szorongás. Ezekkel lettem diagnosztizálva Orvos által, de mivel évek óta elemzem magam én azért ehhez még jócskán hozzá tudnék tenni. A nárcisztikus személyiségzavar nagyon sok tünetet hozom, viszont biztos vagyok benne hogy vagy szociális fóbiám, vagy elkerülő személyiségzavarom van. Talán az elkerülő kicsit túlzás, de ha az nincs akkor szociális fóbiám mindenképp, és ez nyilván visszafogja a nárcisztikus személyiségzavar kiteljesedését. Legalábbis Én így gondolom. Emellett figyelem és szeretet hiányom is van, az iskolában nagyon hirtelen romlott a teljesítményem, Szerintem Figyelemhiányom is van.Képtelen voltam felkelni reggel, nem érdekeltek a jegyeim, képtelen voltam koncentrálni, volt hogy elájultam felkelés után, volt hogy az iskolában aludtam el óra közben, már ott is elkezdődött a makacskodás a Tanárokkal szemben is. Mára már észrevettem, hogy a makacskodást én stressz levezető nek használom mert nagyon élvezem. Élvezem kimutatni hogy megvagyok sértődve, élvezem kimutatni hogy valaki nem érdekel, élvezem megszakítani a kapcsolatot, sajnos még olyanokkal is, akik normálisak voltak velem, és így Akár segíthettek volna Megszüntetni a magányomat. Lehet a makacsság tünet, vagy ez független a mentális gondoktól?
2020. nov. 2. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Van olyan baj, ami neked nincs? :)

Amúgy erősen nárcisztikus vagy, ez átjön az írásod stílusából és hosszából is.

2020. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár rész, akár nem, részvétem a családodnak!
2020. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint te jobb vagy, egy 60-as dokinál is, mert ő nem mert pontos diagnózist adni még beszélgetés után sem, te viszont itt gyakorin tudsz. Valóban nem sok olyan gond van, Ami nekem nincs, valószínűleg ezért is mosták már ki a gyomrom egyszer. Annak, hogy ilyen lettem a családnak jócskán benne van a keze.
2020. nov. 2. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!