Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett velem vagy...

Mi történhetett velem vagy eggyáltalán mi volt ez???

Figyelt kérdés
Régebben voltam pszihiátrián és amikor kiengedtek mint ha egy másik világban ébredtem volna eggyik nap othon magam mondom teljesen megbolondultam apám mondja na andriska lesz barátnőd és olyan furcsán mondta olyan emberek jártak az utcán és ahogy anyám is kiszolgát csapkodta a gépet furcsán manifesztálodtak az emberek tudom és ne kedzje hogy halucináltam mondom mi van velm és egszer csak futottam ki majd majdnem elestem mondom ezt nem bírom megbolondulok mint ha plafonba lettem volna rohantam haza ágyba legyek mint ha nem is tudom kihasadt volna belem valmi mint összeroppantam mi volt ez mi a magyarázat erre???
2020. nov. 3. 16:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Első körben normálisan fogalmazd meg a kérdésedet. Aztán visszatérhetünk a problémádra.
2020. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, hogy korai volt még kiengedni.
2020. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
már leírtam
2020. nov. 3. 20:10
 4/22 A kérdező kommentje:
a legnagyobb ellenségemnek nem kívánnám amit áttéltem én higgyék el!!!
2020. nov. 3. 20:11
 5/22 A kérdező kommentje:
miért érthetelen??? Voltam pszihiátrián és mikor hazangedtek utánna pár napjára rá mint ha egy másik világban lettem volna furcsa dolgokat mondott apám andriska és ahogy mondta majd lesz barátnőd teljesen mint ha mondom magamban megbolondultam amilyen emberek voltak az utcán mondom hol vagyok utánfutos autok mindehol anyám ahogy a büfében kiszolgált rendesen csapkodta a gépet és ilyen furcsa arcokat láttam rendesen megrémülve voltam 27 most 29 leszek de még mindig megilyedek attól amit áttéltem emlékszem kifutottam mondom megyek haza és rendesen elfehéredtem mint ha plafonba lettem volna emlékszem futottam haza csak arra vártam hogy ágyba lehessek hazafutottam nagyon nagyon nehzen mint ha kihasadt volna bellem valmi mint ha plafonba nyomtak volna mondom megőrülök!!! MI lehet ez ??? önök szerint???
2020. nov. 3. 20:13
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
De miért engedtek haza?! Nagyon nem kellett volna...
2020. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
szeded a gyógyszert, amit kaptál?
2020. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
most igen és miota szedem még rosszbbul vagyok mint előtte!!!
2020. nov. 3. 20:29
 9/22 A kérdező kommentje:
https://www.gyakorikerdesek.hu/kerdeseid így szok álni a szám vagyis tartom mert olyan eréos fejtető fájdalom tarko fájdalom hogy majd megbolondulok!!
2020. nov. 3. 20:30
 10/22 A kérdező kommentje:
2020. nov. 3. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!