Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek hónapok óta az...

Miért félek hónapok óta az altatástól? Folyton ilyen álmaim is vannak éjjel. Egyszerűen attól tartok, hogy mit érzek utána és, hogy egyáltalán felelek-e vagy ha nem akkor az milyen?

Figyelt kérdés
Pedig most ebben a helyzetben aktuális lehet nagyon is az altatás lehetősége.
2020. nov. 7. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mért félsz, engem amikor altattak, nem lett tőle semmi bajom, amikor felébresztettek, akkor nagyon nyűgös és hisztis voltam, de utána egyből aludtam még magamtól is, és amikor újra felébredtem, nem volt semmi bajom.
2020. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze lehet alaptalan, csak folyton az jár a fejemben, hogy mások kezében vagyok és nem tudom mit csinálnak épp. Valamint, hogy mi van ha sose kelek fel.


Utoljára kisgyerek voltam amikor altattak mandula műtét miatt, de abból semmi sincs már meg.

2020. nov. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!