Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova forduljon az ember ha...

Hova forduljon az ember ha depressziós, mentális beteg?

Figyelt kérdés
Egy magán pszihológus vagy pszihiáter is hetekre előre tud időpontot adni súlyos tízezrekért egyetlen óráért. Állami egészségügy pedig jóformán nem létezik mentális betegségek esetén.. Nincsen valamilyen anonim alkoholisták szerű csoport ahol hozzám hasonlóakkal beszélgethetnék? Vagy mégis mit tudok kezdeni magammal?

2020. nov. 7. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De igen, van állami pszichiátriai gondozó. Én első körben mindenképpen azt próbálnám ki. Sőt be is lehet feküdni a pszichiátriára. Az is állami. Van sürgősségi pszichiátria is, ha pl. idegösszeomlással mész oda, akkor nem küldenek el.
2020. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha Budapest szóba jöhet, akkor a Tündérhegyi pszichoterápiás intézményben a terápia oep által finanszírozott. Vannak csoportos és egyéni beszélgetések, foglalkozások.

Én ott voltam, és csak ajánlani tudom.

2020. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én állami pszichiáterhez és állami pszichológushoz is járok. Semmi bajom velük,aranyosak próbálnak segíteni.

A búra alapítvány oldalán csak mentális betegek vannak ott tudsz beszélgetni.

2020. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal a háziorvosodhoz kell fordulnod és vele megosztani a mentális problémáidat is, legalább is felszínesen, ő meg majd beutal valahova, gondolom, ingyen.
2020. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!