Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Megbolondultam?

Mi lehet a bajom? Megbolondultam?

Figyelt kérdés
Folyamatosan úgy érzem, hogy nem értek semmihez, nem vagyok elég jó. Ha valaki jobban teljesít nálam, akkor gyűlölöm miatta és magamat is gyűlölöm, mert más jobban teljesített. Amikor elrontok valamit dühös leszek, néha bántom is magam. Volt egy srác, aki egyszer kinevetett, mert nem tudtam valamit a szerelésről, azóta utálom. Hülyének gondolom magam, mert mindig van, aki jobb, sose vagyok elég jó senkinek. Volt olyan is, amikor bevettem pár gyógyszert, mert elrontottam valamit. Abban a pillanatban mintha bekattanna valami, tudom hogy rossz, amit csinálok, de mégse tudok leállni. Sokszor erős késztetést érzek az öngyilkosságra (ez addig tart ameddig le nem nyugszom, félek, hogy egyszer meg is fogom tenni).
2020. nov. 16. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
igen
2020. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
igen
2020. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2020. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
65%
Szia! Nagyon magamraismertem ebben a kérdésben. Nem, nem bolondultál meg, csak több önbizalomra és sok szeretetre lenne szükséged. Ugyan ez van velem is, de már dolgozok az ügyön. Azt javaslom, talán keress fel esetleg egy pszichológust, ő tud segíteni
2020. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magad nem vagy elég jó vagy másoknak? Mért zavar téged ha jobb nálad valaki. Mi történik akkor?
2020. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Senkinek nem vagyok elég jó. Butának érzem magam.
2020. nov. 16. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Kezd magad egységben érezni bármennyire is nehéz. Érezd át, hogy minden mindenhez kapcsolódik, még te is. Mindennek megvan a célja neked is. Mantráid: Tudom, hogy meg tudom csinálni azt amit más is. Senki nem több és nem kevesebb nálam. Ismerem az érzést, hogy hasznos vagyok.


Ezeket írd le és ismételd el reggel és este. És amikor ki akarsz akadni akkor is.

2020. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!