Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy egyszer tényleg...

Lehet, hogy egyszer tényleg megölöm magam?

Figyelt kérdés

Gyakran, napi szinten járok metróval és szinte minden alkalommal, mikor közelít szinte szugerálom magam: Ugorj elé! Öld meg magad!

Nem a tudatalattim mondatja, nem hangot hallok a fejemben, hanem teljesen tudatosan magamnak mondom. Igazából nagyon régen meg akarok már halni, de mindig is gyáva voltam megölni magam. Sztetek egyszer kiugrom a metro elé, vagy kb életem végéig csak biztatom majd magam aztán nem teszem meg?


2020. nov. 17. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
112
2020. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kíméletes módszerrel könnyebb lenne. Metro ele kiugrani kockázatos es nagyon sok akaraterő kell hozza. En mar csak tudom.
2020. nov. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is azt próbálom megtalálni.
2020. nov. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőséget vázoltál fel. Én szeretnék hinni abban, hogy van más lehetőség is. Egy olyan történet, amiben nem kell a metró elé ugranod, és szuggerálnod sem magad. Remélem, hogy részed lesz benne.
2020. nov. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Lehet. Meg az is lehet, hogy semmit nem kell tenned, mert hamarosan meghalsz covidban. Vagy elesel a fürdőszobában és bebszod a fejed a radiátorba. Vagy holnap félrenyeled a falatot és megfulladsz. Vagy elüt egy busz, anélkül, hogy bárhova ugrándoznál.
2020. nov. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy időben én is szemeztem a metróval. Semmi se jött össze. Ott voltam 19-20 évesen, életem szerelme megnősült (csak plátói volt). Soha nem kellettem annak, aki nekem kellett volna. A munkahelyemen egész nap egyedül voltam szinte, egy sötét irodában, az ablak egy belvárosi bérház belső nyomasztó udvarára nézett. A testvérem meghalt. Az anyám alkoholista lett. A nagymamám 1,5 év szenvedés után elment rákban.

De gondolj bele: szép kis látvány lettem volna ott széttrancsírozódva. Meg aztán nem hiszem, hogy attól jobban éreztem volna magam, hogy szétken a metrókocsi a vasúti síneken. Amúgy sem szerettem a feltűnést, meghalni se szándékoztam ilyen extrovertált módon. Meg voltam annyira hiú, hogy a külalakomat nem szándékoztam feláldozni. Szóval nem voltak ezek igazán komoly elhatározások. Ami veszélyesebb lett volna, ha valami kevésbé látványos, kevésbé fájdalmas megoldáson kezdem el törni a fejemet. Mivel túl kellemeset azóta se találtam, már feladtam a problémamegoldásnak ezt a módszerét. Meg amúgy is, az életem legboldogabb szakasza csak ezután következett.

2020. nov. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!