Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a rosszabb? Ha nem...

Melyik a rosszabb? Ha nem veszem be a xanaxot es dührohamaim vannak, vagy ha beveszem es egy nagyon kicsit jobb?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 00:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy a xanax méreg es egyre több kell belőle majd
2020. nov. 17. 00:47
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem méreg, hanem gyógyszer. Az orvosok nem azért vannak, hogy megmérgezzenek. És mellé terápia is kell.
2020. nov. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kizárólag azt hallom mindenkitől, hogy méreg, tönkreteszi a májat a vesét, meg még ki tudja hogy mit és egyébként én is érzem, hogy rosszabb lett az állapotom, amióta rászoktam. Terápiát próbáltam, rajtam így nem lehet segíteni.
2020. nov. 17. 01:08
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Hosszú távú szedéssel minden gyógyszer károsítja a májat és vesét, még a legbanálisabb megfázás elleni is. De attól még az nem nevezhető méregnek. Ha már rászoktál, akkor hogy akarsz leszokni? Olyan nincs, hogy a terápia nem segít, de azt neked kell csinálni a pszichoterapeuta vezetésével, pont ellentétesen, mint a gyógyszer, ami nélküled is dolgozik, de azt meg nem akarod. Akkor mit akarsz?
2020. nov. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A xanaxnak sokkal enyhébb mellékhatásai vannak, mint a korábbi gyógyszereknek, amiket egy vagy két generációval ezelőtt szedtek az emberek.
2020. nov. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha jól értelek, olyan megoldást szeretnél a dührohamokra, amivel kiválthatod a xanaxot.

Mi az, amit eddig próbáltál? Mi az, amit nem?

A terápia alatt mire gondolsz pontosan? Nagyon sokféle van.

2020. nov. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg már tolerancia elvonásban vagy. Ez azt jelenti, hogy hozzászoktál, és hiába szeded, olyan mintha csökkentenéd az adagot.

Az a megoldás, hogy lassú elvonás után elhagyod a gyógyszert, és közben természetes módszerekkel kezeled a belső feszültséget. Amikor dührohamod van, akkor menj el sétálni, vagy bicajozni.

Mindenki a májat, meg a vesét írja. A nyugtatók valójában az agyat, és az idegrendszert károsítják és gyengítik le.

2020. nov. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Alapvetően csak az alváshoz kezdtem el szedni, mert képtelen voltam aludni. Szó szerint akár két napig sem aludtam, még munka után sem. 0,25ös Xanax szerencsére elég jó megoldás volt es az Esetek 90 %-ában elalszom tőle. Aztán rájöttem hogy a nappal is beveszem Nem altat el, hanem egy nagyon nagyon picit segít. Mondjuk elvileg a szorongásra is van, nekem azon egy kicsit sem segít. Próbálom megtartani azt, hogy csak egy fél szemet veszek be az alváshoz. Nagyon sok bajom van egyszerre, úgyhogy el sem kezdem őket sorolni, Antidepresszánst nem tudok szedni az biztos, mert az összesre túl érzékeny vagyok. Pszichológushoz jártam, hát az a világon semmit nem ért.
2020. nov. 17. 05:15
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Én nagyon nem szednék xanax-ot! Semmiféle "dührohamra"! (A rossz érzések EGÉSZSÉGES VÉSZJELZŐK is tudnak lenni...)


Próbáld meg leírni a gondolataidat - és visszaolvasni! Régebben én is csináltam és segített.


Ui: inkább nyugtató hatású gyógyteát igyál - HIDD EL, AZ IS TUD RENDESEN KÁBÍTANI!(Alig tudok felébredni tőle.)

2020. nov. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy 1 pszichológus nem segített, nem jelent semmi mást, mint hogy az az egy nem volt jó szakember, és nem hngolódtál rá. De lehet jó szakembert találni, akire rezonálsz is. Persze csak akkor, ha te is befogadó vagy. Ki írja fel neked a xanaxot? A háziorvos?
2020. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!