Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami mentális betegségem?

Van valami mentális betegségem?

Figyelt kérdés

Elsősorban, szinte semennyire nincs félelemérzetem, senkit sem tisztelek, majdnem mindent megtennék egy célom elérése érdekében még akkor is, ha tudom, hogy ezzel sok embernek ártok. Nem mutatom ki az érzelmeimet semennyire, nem lehet tudni, hogy mikor vagyok szomorú és mikor boldog. A legtöbb emberrel semleges vagyok. Nem utálok, de nem is imádtok senkit. Csak kevés ember felé érzek empátiát, ha tudnám, hogy például koronavírusos vagyok, akkor sem mondanám el senkinek, hanem ugyanúgy mennék emberek közé, csakhogy ne legyek otthon, nem érdekelne, hogy hány embert fertőzök meg. Viszont azt utálom, ha az állatokat bántják. Többre értékelem őket, mint az embereket. Úgy gondolom a belsőm alapján, hogy jobb vagyok mindenkinél (belső tulajdonságok), felsőbbrendű vagyok, viszont külsőre pedig szinte mindenkit szebbnek gondolok. Öngyilkos gondolataim vannak, de nem akarom megölni magam. Sokszor azon gondolkozok, hogy hogy lenne a legfájdalmasabb és legkegyetlenebb megölni valakit vagy magamat. Mindig azt érzem, hogy senki sincs mellettem, se a családom, se az a 2-3 barátom, azt érzem, hogy nekik is csak egy pótlék vagyok. Az IQ szintem meglehetősen magas, 141. Mindig mindenhonnan kicsit kilógtam a sorból, a családban én vagyok a fekete bárány, az iskolában sosem tudtam igazán beilleszkedni. Teljesen más a gondolkodásmódom, mint a korosztályom jelentős részének. Nem érdekel a buli, lerészegedés, és társai. Sokszor vannak hangulatingadozásaim. Elfogadó vagyok az emberekkel, egyedül az zavar, ha valaki elvakultan vallásos.

Azt érzem, hogy ha valaki egy kis érdeklődést is mutatna felém, akkor a világ legboldogabb emberévé tudnám tenni, viszont ha én nyitok valaki felé, és ő nem érezteti velem, hogy érdeklem, akkor bármennyire is szeretem/szeretném, elengedem.


Ha valamire még kíváncsiak vagytok, akkor kérdezzétek meg légyszíves!



2020. nov. 18. 00:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy gyűlölöm, ha valami nem úgy történik, ahogy igazságos lenne, valamint a hazug embereket sem viselem el.
2020. nov. 18. 01:01
 2/24 anonim ***** válasza:
8%
😂😂 Hát inkább az a kérdés, hogy milyen mentális betegséged nincs. Szerintem csak unatkozol, felteszel egy ilyen kérdést és közben a hashtagekben meg Felsorolsz öt mentális betegséget.
2020. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Menj egy pszichológushoz, ő tud diagnosztizálni. A gyakori.hu nem orvosi rendelő.
2020. nov. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem unatkozok, meg akarom tudni, hogy mi a baj velem.

És igen, felsoroltam a legismertebb mentális betegségeket. Ezzel mi a probléma?

2020. nov. 18. 01:05
 5/24 GepEpito ***** válasza:
0%
#4 jaj emberke. Nincs veled gond. Másokkal van a gond. hát leíróm azt elihiszitik, el, nem ,nem. Még pár éve én is buszal jártam dolgozni. Ugy épp eset a hó és annyira jó hangulatom volt, de ott álltam és odajött hozzám koldus és mondta hogy "vízre kell kérnem, vízre nem italra" és ez erős de tovább beszélt ott előttem, fél méterre. Az volt a gond hogy voltak mellettem emberkék, ha nem lettek volna nevetne lehánytam volt. Az ilyen kis tako*y emberektől nekem mindig összeszűköl a gyomrom és hányinger elfog. Ha nem lennének törvények, a kamion alá löktem volna. És velem van a gond? Na. Ezért mondom, ha olyan a társaság amitől hányás fog el, akkor nem valószínű hogy veled van a gond. Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot akkor menj el welnesre. két nap és új emberként, kipihent emberként jössz vissza. Menj el szaunába, masszáshoz azt rendelj egy kettő macskát egy óráa azt ennyi. Ha én ezt csinálom a homlokomon eltűnnek a ráncok, mindenki éjjenez hogy milyen jól nézek ki és milyen jó kedvem van, és ez így is van. Ezermillió hely van itt magyarországon amiktől maximálisan lenyugodhatsz.
2020. nov. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Unatkozó gyerek vagy, az a gond.
2020. nov. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Szerintem semilyen mentális betegséged nincs normális vagy ,és átlagos.

Az IQ szinted szerintem anyira nem magas és kiemelkedő,de az se mindegy ,hogy rendes pszichologus csinálta e vagy egy internetes tesztet csináltál és az adja ki?

Engem mért már fel szakember ,es 10 darab tesztet végeztetet el velem és levont egy átlagot ,és az aból kapta meg az eredményt.Azt írta hogy,ha egy tesztet kimagaslo eredményem van, akkor tudnak velem mit kezdeni.Szoval ha 140 IQ az nem feltétlenül jelenti azt hogy okos vagy ,mert lehet hogy csak egy teszted sikerült jól a tízből,ha meg az összes akkor egy zseni vagy és bármihez értened kell.

Tényleg nem gondolom ,hogy beteg lennél amugy,enyiből főképp nem.

Anyi jött le aból amit leírtál mint metális betegség amit leírtál,hogy szociopatának,pszichopata,antiszociális személyiség zavar, gondolod magad esetleg, gondolom ezekre gondoltál vagy nem?

Gondolom ezekre gondoltál,

kétlem hogy beteg lennél,vagy ha igen akkor szakembertől kérdezd mert enyiből nem derül ki meg mi nem nagyon fogjuk tudni.

Azt viszont ajálom hogy ne álami pszichiaterhez menyél,mert az nem fog veled foglalkozni ha csak nem fogsz ki egy jót,le se fog szarni téged,magánhoz kell meni minden féle képen ,hid el én már csak tudom.Jártam pszichiaternél az álami megkérdezte mi bajom van ,elkeztem volna neki mondani a bajomat ,meg se hallgatot 2 perc alatt lezavart és adot egy gyogyszert ami nem is használt meg nem is az volt a bajom.

Semiben se segitete meg se hallgatot.Gyerek pszichiaterem közölte velem mikor kisebb voltam hogy nerulogia problémam van ,és ezel ő nem tud mit kezdeni,egy hetes felmérésekre jártam hozzá külömbözö kivizgálásokra ,és öszintén meg mondt hogy nem tudja megmondani mi bajom van,közölte velem hogy neurologia problémám van vizsgáltasam ki magam ,meg sulyos ocd arra szegyek gyogyszert.

Erre pár honapra rá 18 éves lettem el mentem felnőt pszichiáterhez ő hozzá be mentem szándékosan nem mutatm meg neki az elözö helyről kapot azakvéleményt,hogy ő mit gondol,semmit se csinált nem vizsgált ki nem beszélgetet velem 2 mondatot mondtam neki,úgy akart gyogyszert felíratni nekem 2 perc után hogy azt se tudta mi bajom van,le se szart mondta szegyem a gyogyszert azt jöjek vissza ,és mondtam neki más segitséget nem kellene adnia beszélgetni ,terápia ,neurologia mert máshol azt mondták jöjek önhöz őn ad beutalot ,azt mondta hogy az nem tartozik rá.

A házi orvosom azért küldöt hozá hogy pszihoterápiás kezelést kapjak beszélgesen velem ,mint egy rendes szakember ,ez nem hogy terápiát nem csinált ,de még azt se várta meg hogy elmondjam mi bajom van.

A gyerek pszichiáterem amugy közölte velem hogy a fenőtt pszichiaterek ilyenek ők nem fognak velem foglalkozni,de hogy enyire nem azt nem hittem.

Azóta azt mondom magamnak vagy magán vagy inkább el se megyek álamira ,vagy pazichologus ,mert az álami pszichiáter csak bajt okoz,fel ír egy gyogyszert úgy hogy ki se vizsgál előtte eből csak komoly bajom lehet.

CSAK MAGÁNHOZ MENY!

2020. nov. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#5

Neharagudj ,hogy ilyet írok ,de veled van a gond.Normális vagy ,hogy írhatsz barkiről is ilyet kamion alá löknéd,ilyen még meg se fordulhatna a fejedben sem.

2020. nov. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 GepEpito ***** válasza:
0%

na ugyan felértékeltem a válaszodat, de pont ez a gond. Még csak le sem merik írni a kis munkásosztály hogy mit csinálna. most nem mondom azt hogy tönkre mentek billentyűzeteim mert ez nem igaz. De én én eddig úgy hárommillió oldalt tutira írtam. Ezt a gyakori kérdések oldalt véletlenül találtam mert keresgéltem témákat, új fórumokat. Elégé jó, valóban vannak itt emberek. De hát azért vannak más fórumok is, mááááás témákkal...korea... stb. és hát szólás szabadság azért még mindig van...

és "hogy írhatsz barkiről is ilyet kamion " te kedves barátom mit csinálnál egy sza*szagú emberrel aki az ember pofájába beszél és közben érzed rajta az erős alkoholizmus szagát? Igazad van, nem is kamion alá, hanem húsdarálóba küldeném a hulladékot. Nem félre értés ne essék, a hajléktalanok nem egy szent emberek. Nem dolgoznak, lopnak, zaklatják az embereket, hányás.

2020. nov. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Soha nem volt semmilyen párkapcsolatod se?
2020. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!