Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus/pszichiáter/t...

Egy pszichológus/pszichiáter/terapeuta mivel tudna azon segíteni, hogy képtelen vagyok emberi kapcsolatokat fenttartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta bánt, hogy magányos vagyok, hogy nem tudom megértetni magamat másokkal. Iskolában/sportcsapatban ki voltam nézve, én voltam az akinek mindenki beszólt, nem volt egy barátom se.

Most egyetemen realizálódott bennem, hogy valami tuti nincs rendben velem. Elgondolkoztam azon, hogy felkeresek egy szakembert, de fogalmam sincs, miképpen néz ki egy ilyen foglalkozás, el se tudom képzelni miképpen tudna akárki segíteni nekem...


2020. nov. 18. 01:41
 1/4 GepEpito ***** válasza:
3%
egy jó példa: ha bemész egy étterembe és ott minden kaja megvanrogadva akkor bármilyen kaját választhatsz, mint meglesz rohafva. Érted? Rossz társaságba, rossz isibe vagy. A psichologusok általában csak abba tudnak segíteni hogy kevesebb pénzed legyen.
2020. nov. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most egyetemista vagyok, itt annyi változott, hogy nem piszkálnak, szimplán nem ismer senki, így elmennek mellettem a folyosón
2020. nov. 18. 01:52
 3/4 GepEpito ***** válasza:
2%
figyelj ilyen nincs ami szeretnél. nem lehet barátokat venni. csak csecsemő koeod óta ismered, és akkor barátok, vagy más nincs. Nincs ilyen hogy most odamész valakihez, vagy épp hozzád mennek oda azt kész a barátság. a meg vásárolt barátság fenntartása nem olcsó, de a nőknél beválik :))
2020. nov. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hobbid van? Online oldalakon lehet társalogni.
2020. nov. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!