Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám kontrollálni azt,...

Hogy tudnám kontrollálni azt, hogy mikor megyek wcre?

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztam egy délelőtt egy lánnyal, de képtelen voltam előtte budira menni, pedig én délelőtt tudok csak. Tudtam, hogy baj lesz de nem mondhattam le mert második alkalom lett volna hogy elmarad. Elmentem és amint találkoztunk, már úgy voltam, hogy el tudnék menni budira de milyen gáz lett volna már ha a vasútállomáson egyből odamegyek 2 eprccel első tali után. Hiba volt. Elkezdtünk sétálni, és 5 perc után már olyan szenvedés jött, hogy úgy izzadtam mint a legmelegebb nyári napon egy edzésen. Egy ideig oké volt, de aztán mondtam kezdek rosszul lenni mert előző éjjel semmit nem aludtam és full kimerült vagyok. Nem hiszem, hogy bevette. De nem baj. Lezárás a rémálmom semmi nincs nyitva sehova nem tudtam wczni menni. Mondtam menjünk el felém mert beugrom magamhoz gyógyszerért hányingerem van. Mondta oké persze. Beszélgettünk meg minden de kb fél percenként kellett előre hajolnom mert szó szerint majdnem felrobbantam. Aztán már rohaft nagy volt a baj, úgyhogy mondtam neki, hogy ne haragudj, de én nem tudok tovább most túl rosszul vagyok és hazaküldtem szerencsétlen 30 perc után. Eljátszotta hogy nem baj megérti szóval legalább diszkrét volt de tudtam, hogy ő is tudja mindjárt behasmenéselek mellette, és, hogy rohadtul volt vele baja. Hazament én szó szerint rohantam szintén haza, és nagyon kevesen múlott, hogy a bokámon follyon le aminek nem kell. Aztán olyan hasmenésem volt, és annyi, hogy nem hittem el. Ez rendszeres. Stresszhelyzetben összehasmenéselem magam. Régen amikor versenysportoltam, és mentünk Budapest egyik végéből másikba versenyre, volt, hogy ötször kellett megállni benzinkúton. Anno suliban, most egyetemen ez pedig mindennapos. Otthon nincs időm és nem tudom elintézni, az meg minden rémálmom hogy órán összehasmenéselem magam vagy suliban és nem érek el budira. Nem a csaj miatt, vagy verseny stresszelek, vagy suli miatt, hanem azért merr tudom, hogy aznap is rohadt közel leszek ahhoz, hogy a folyosón vagy az utcán végighúzzak egy barna csíkot. Most is megyek találkozni egy lánnyal, mielőtt felszálltam a villamosra, írtam neki toljuk egy órával. Már amikor elindultam is éreztem kell, de egyszerűen nem jön ki. Most újra indulnom kell mindjárt, egy órát tömegközlekedem és a dunaparton fogunk sétálgatni. Ha ott rám jön, esélyem nem lesz, hogy kibírjam vagy hazaérjek. 10 percem van még, kell, de egyszerűen nem jön. Amint felszállok a villamosra, olyan erősen fog görcsölni a hasam, hogy vagy lemondom a találkozót és megpróbálok hazaérni, és egy újabb csajt bukok el, vagy pedig elmegyek és tényleg azt kockáztatom, hogy másfél órát tömegközlekedem úgy, hogy bűzlök, mint egy hajléktalan . Amikor egy lány nálam alszik, akkor is többször ki kell mennem wcre hasmenés miatt. És egyszerűen olyan stresszt okozo ez, hogy ha bármikor megyek városban, csak arra gondolok, mikor fogok behasmenéselni, mert nem találok semmit ahol tudnék wczni. Biztos vagyok benne, hogy valami mentális oka van, hogy képtelen vagyok tartani és kontrollálni. Ha egyszer rámjön, az olyan erővel jön, hogy megállíthatatlan. Szó szerint.
2020. nov. 19. 11:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Közben meg lemondtam a talit. Elképesztő szorulásom van, de ha megindulnék fél óra múlva úgy jönne, mint a niagara
2020. nov. 19. 11:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vegyél be egy hasfogót randi elött. Amúgy meg vizsgáltasd majd ki magad mert ez nem normális...
2020. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De ha ez ilyen régóta gondot okoz, eddig miért nem kerestél megoldást?


Gyógyszer.


Amikor otthon vagy, este egy hashajto, hogy kijöjjön aminek kell.


Mielőtt elmész otthonrol egy hasfogó. Hogy ne legyen baj napközben.


Ezer gyógyszer van vény nélkül is.


Illetve figyelni kellene mi vàltja ki.

Tej, kávé, vagy valami baja kombo.

2020. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondom nem kaja. Bármit eszem, ha stresszhelyzetbe kerülök arra így reagálok. Hétfőn megyek dokihoz
2020. nov. 19. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy pszihológus sem ártana...tényleg nem rosszból..de ez így nagyon kellemetlen...ez kihatással lesz hosszú távon minden kapcsolatodra az életben...munkahely, iskola, párkapcsolat...nem jó ez így..
2020. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel kellene vállalnod pszichésen és fizikálisan is bárki előtt, hogy neked most wc-re kell menned, mert muszáj. Aztán aki ezért otthagy, vagy megjegyzést tesz, akkor ennek így kellett történnie. Tulajdonképpen nem mered ezt az oldalad felvállalni senki előtt. Az óráról gondolom ki lehet menni, ha tömegközlekedsz, arról le lehet szállni és bemenni valahová - étterem, presszó, pláza, orvosi rendelő, stb. - ahol elmehetsz wc-re. Ha megszokod, hogy nyitva áll előtted ez a lehetőség és nem érdekel, ki mit szól hozzá, akkor előbb-utóbb nem fogsz belülről rettegni. Pontosan azért van akkor hasmenésed, amikor lehetetlennek tartod elmenni a wc-re, mert belülről tényleg lehetetlennek tartod.
2020. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Olyan jót nevettem!!! Kérdező XD

Ugyan ez vagyok :) Tudod hányszor ugrottam le a vonatról reggelente mert majdnem befostam? Reggel időben felkeltem, elmentem 3x fosni, majd a 4. a vonaton jött rám. Leugrottam a susnyásba. Összeszartam magam és mentem tovább. Így élek már 22 éve. Én ezernyi gyógyszert és praktikát kipróbáltam, de nem segített. Most már fontos dolgok előtt nem eszem inkább előző este. Randi előtt pl múltkor, előző nap 4 után már nem ettem semmit. Felkeltem 6kor 10ig kifostam magam és mehet a menet :)

2020. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6 hát igen cikinek érzem. De mostani talin amit lemondtam végül csütörtökön, olyan helyre mentünk volna ahol esélytelen volt bárhol is fosni egyet. Max a bokorba. Hát ilyet egy randin nem fogok. Ráadásul most minden zárva van sehova nem lehet bemenni. Az a baj, pszihológushoz nem tudok menni, nincs rá pénzem.


Hetes, hát én is évek óta küzködök ezzel.


Ma is megyek délután randira. Felkeltem, reggeliztem, bőven lenne idő fosni egyet érzem hogy lenne mit de nem jön. Mindjárt indulok, megyek ebédre randi előtt fateromhoz. Ott még egy adag kaja rá fog menni, de a fos valószínűleg még úgy sem fog jönni, aztán 3kor megyek el találkozni valakivel. Már most tiszta ideg vagyok, hogy nem fogok tudni sehol budizni. Magamhoz nem hívhatom így a csajt, 1 szobás albérletben vagyok, mindent hallana meg érezne. Jó mondjuk elsőre most nem is akar átjönni még. De akkor is.

2020. nov. 21. 09:46
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Elég igénytelen ez az egész amit összehadováltál.
2020. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ok. De legalább raboltam annyit az idődből, hogy idekommentelj, ahelyett, hogy továbbpörgettél volna, ha már nem áll szándékodban segítő kommentet itthagyni :)
2020. nov. 21. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!