Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha érzelmileg labilis mentális...

Ha érzelmileg labilis mentális betegként lopnak el tőled nagyobb összeget, értékes telefont, azon hogy kell túltenni magad?

Figyelt kérdés
Borderline vagyok, nemrég diagnosztizáltak, elképesztő duhrohamaim vannak... ha bárki tesz ellenem valamit, azt elkezdem tiszta szívemből gyűlölni. Kényszeres is vagyok es jönnek vissza a gondolatok, ahogy par eve, az olembol loptak el a telefonom a tömegben egy másodperc alatt a csukott táskámból, majd egy évvel később a tárcámat... a pénzemre eleve nagyon vigyázok, képtelen vagyok feldolgozni, hogy abból a pénzből, amiért en dolgoztam meg valami rohadék elvezkedett... meg tudnám ölni az ilyen férgeket. Mindkét alkalommal orvosnál kötöttem ki es be kellett nyugtatózniuk, mert elkeztem magam bántani a sírógörcs közben. Eleve nem értem hogy nem fél sz ilyen a karmától. Mindenemhez görcsösen ragaszkodom, plane a pénzhez, amit en keresek meg. Beszéltem erről pszichológusnak is, nem nagyon vette komolyan.
2020. nov. 20. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt a pénzösszeget, meg a telefonomar konkrétan értékesebbnek tartom, mint azt, hogy elek...
2020. nov. 20. 11:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, szintén borderline. Utálom a bűnöző mocskokat.


Készpénzre azt a tanácsot tudom adni, hogy ne legyen nálad sok egyszerre, inkább pihenjen a számládon. Ha pedig ellopják a bankkártyát, azonnal le tudod tiltani.

2020. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt kellene tudatosítani hogy a múlt - már elmúlt. Ezeket az anyagi dolgokat már elbuktad. Azzal hogy ezen rágódsz, csak magadat mérgezed tovább - teljesen feleslegesen. Ezért jobb lenne ha elengednéd!

De másfelől bármihez is ragaszkodunk az idővel biztosan szenvedést okoz. A kérdésed alapján nekem úgy tűnik hogy Te elég sokmindenhez "ragaszkodsz". Azt kéne valahogy letisztáznod magadban hogy ez vajon miért van? Mert szerintem lehet megfelelően kötődni úgy dolgokhoz hogy az nem ragaszkodás. Ez egyféle "középút". Ezt kéne szerintem valahogy megtalálnod..

2020. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!