Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogadjam el ha valaki...

Hogy fogadjam el ha valaki nem bír?

Figyelt kérdés
Pl. Barátnőm exének az anyja, bnőm exe, ismerősök vagy bárki. Olyan gyomorgörcsöm lesz és elkezdek szorongani és el akarok bújni ha megtudom hogy valaki nem bír vagy kibeszél.
2020. nov. 20. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem senki nem bír. Megszoktam. Néha sírogörcsöm van emiatt. De ez van💁‍♀️💁‍♀️
2020. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Te mért foglalkozol a barátnőd exének az anyjával? Mi dolgod vele? Ne foglalkozz olyan emberekkel, akikhez semmi közöd!
2020. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy te se bírsz mindenkit.
2020. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szard le! Én is ezt teszem!

Engem az összes sulimba ahová eddig jártam mindenki utált szinte,de kibírtam mert tudtam, hogy teher alatt nő a pálma!

Amúgy ha valaki nem bír tuti legbelül irigy rád, mindig gondolj erre és akkor könnyű lesz kibírni azt,hogy szurósan néz rád valaki!

2020. nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a te exed lenne, akkor is azt mondanám, hogy ne foglalkozz vele.


Egyébként gondolom, azért nem bírnak, mert felhívtad a barátnőd figyelmét az ex hülyeségeire. Ha így volt, jól tetted. Erre valók a barátok.

2020. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy valaki nem bír az sok mindent jelenthet.

Nem vagy szimpi, vagy valami miatt utál. Vagy valakire emlékezteted akit utált. Vagy esetleg te viselkedsz úgy, hogy az másokban ellenérzéseket vált ki.

A lényeg szerintem, hogy az egyes esetekben az ember rájöjjön, hogy melyik verzió/verziók játszanak, és annak megfelelően tegyen valamit.

Egyik munkahelyemre kerülve másfél hónapig volt seggfej velem a kollégám, munka vezetőm. Később kiderült, hogy előttem 3 sráccal bajlódott már és semmi kedve nem volt egy újabb szerencsétlen kezdőhöz. Nekem jól mentek a dolgok, igyekeztem, nem szúrtam vissza neki, és barátok lettünk, jó barátok egy idő után. Ez most csak egy példa, de az is lehetett volna, hogy mindig is egy paraszt marad, és fel kellett volna vegyem a kesztyűt. Vagy ha nem tudom, mert felettem van akkor ott kell hagyni. Vagy ha tudod akkor neked kell dominálni. A lényeg, hogy NINCS egyszerű megfejtés.

Az is lehet, hogy tudtodon kívül úgy viselkedsz ami másokat tényleg idegesít. Volt ilyen ismerősöm, és egyszer átbeszéltük, hogy én miért utálom, ő meg miért utál engem, és kiderült, hogy semmi bajunk egymással. Az ő arckifejezései engem taszítottak, nálam az a fintor, fura fej totál negatív üzenetet hordozott, és erre persze nem mosolyogva reagáltam soha. Közben Ő ilyen. És nem nekem szólt ez külön soha. És látom rajta a mai napig, hogy emiatt nagyon sok baja van. Nem mindenhol értik ezt meg, nem mindenhol jönnek erre rá, vagy épp nem foglalkoznak vele így sok konfliktusa van.

A szorongás megoldhatatlan, feloldhatatlan problémákból van általában.

Választani kell. Vagy beleállsz az ellenszenvbe, vagy meghúzod magad. Ha mindig meghúzod magad akkor lehet elfojtasz mindent. Ha mindenkivel leállsz harcolni akkor meg egy segfj. Mérlegelés, döntés, élet tapasztalat, és önismeret kell ezekhez. ;)

2020. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!