Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék új életet kezdeni,...

Szeretnék új életet kezdeni, teljesen megváltozni, elég hosszú ezért bővebben lenn. Ezek lehetségesek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomról kiderült h nem is a legjobb barátom, azaz én nem vagyok az övé, továbbá az hogy ő csak színlelt, utána egy hónapig nem beszéltünk, majd utána kitaláltuk h csak simabarátok, én nem bírtam... ő azt mondta elfogad igazbarátjának, de ma azt mondta hogy engem nem szeret és nem is fog soha szeretni (ezt eddig is minden alkalommal mondta). Nem jelentek neki semmit meg satöbbi... és akkor mi elvileg igazbarátok voltunk... és most ott tartunk h mostmár semmi... én nem nagyon szeretnék vele barátkozni, de nem tudom elfelejteni, mert én nagyon szeretem, és nem tudom elfelejteni, már próbáltam és nem ment... mindenbe bele avattam amibe csak lehet... de ő csaj eljátszotta hogy a legjobb barátom, amit nem értek mért tett... ez teljesen bennem maradt és nem tudom feldolgozni hogy ez nem igaz h ő nem a legjobb barátom... szeretnék új ember lenni és őt is elfelejteni, más dolgokat csinálni. A viselkedésemen, és a gondolkodás módomon változtatni.
2010. aug. 11. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudom mit szerettél benne...hisz csak átvert O.o

elég ronda dolog volt tőle....

el kell felejtened : )

szerezz új barátokat : D csatlakozz társaságokhoz : D

nekem is volt kb.ilyesmi "korszakom"....

picit szomorkodtam,aztán rájöttem,hogy vannak körülöttem nála sokkal jobbak : D Most már nem is hiányzik.Ha most beállítana elküldeném tuti xd

szóval szórakozz..stb. és gondolj arra ha rá gondolsz h. átvert és tette magát...egy igazi barát nagyon nem ilyen : )

2010. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!