Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik vény nélkül antidepress...

Melyik vény nélkül antidepresszánsok a leghatékonyabbak?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta súlyos depresszióban szenvedek (Az okokat nem szeretném most részletezni.)

Sajnos pszichologushoz nem tudok elmenni, nem keresek rosszul, de nem is jól, főleg most, hogy járvány van és amúgy is rengeteg kiadásom van, úgyhogy ez nem opció.

Nem tudom, hogy háziorvos írna-e fel erős antidepresszánst, csak azért, mert bemegyek és megmondom, hogy szükségem lenne pl. Frontinra.


De elsősorban nem akarok a legerősebb antidepresszánsokhoz nyúlni és a munkámból kifolyólag nem is nagyon szeretném, ha bárhogyan is kiderülne az, hogy depressziós vagyok.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogyan szedtétek a vény nélküli antidepresszánsokat? Mit tanácsoltok?



2020. nov. 23. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Veny nelkuli antidepresszans kizart! Ha nem gyogynovenyes gyogyhatast egyaltalan nem garantalo keszitmenyekre gondolsz, akkor illegalis feketepiaci hamisitvanyokra.

Meg haziorvos is felirhatja, receptre van.

2020. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vény nélküli MAOI típusú antidepresszáns az orbáncfű, és készítményei.
2020. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
NEM LÉTEZIK antidepresszáns recept nélkül!
2020. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

A háziorvosod helyében kihajítanálak a rendelőből!


Az orvosi rendelő nem hentesbolt, hogy kérsz fél kiló tarját!

2020. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért derülne ki, hogy depressziós vagy? Súlyós depresszióval nem nagyon lehet dolgozni, szóval fontos lenne elmenni orvoshoz. Személy szerint az a tapasztalatom, hogy irtó könnyen felírják, nekem a vashiányomat próbálta kezelni ilyen gyógyszerrel a dokim. Mondtam, hogy fáradt és gyenge vagyok, egyből mondta, hogy depresszió.. Még szerencse, hogy kikönyörögtem egy vérvételt, ahol kiderült mi a baj.
2020. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4es te egy segg vagy. A háziorvos pontosan így működik.

Csak írok egy smst és van e receptem . Amit akarok.

Antidepit kérdező valóban nem kapsz vény nélkül ellenben nem kell a háziorvosodnak tudnia mire szeded a cuccot. Mondd, hogy hetek óta nem alszol, rémálmaid vannak, adjon valamit. Garantáltan felìr frontint


Aztán meg döntsd el mit kezdesz vele, mert könnyen rászoksz.

2020. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: Ha van rá szakorvosi papírod, és azt látja a háziorvos, akkor így működik.

De ha te önhatalmúlag be akarsz rivózni, akkor egyetlen háziorvos sem fog pusztán a te kérésed alapján ilyesmit felírni!


Vagy ha igen, akkor azt fel kell jelenteni!!!!!

2020. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7es..de ..van..nem is egy..

Jelenleg 3 orvos ír nekem fel azt amit csak akarok

Oké kb.morphiumot nem

Dugig van a szekrényem bontatlan seduxennel, frontinnal,sanvallal, stilnoxszal és dormicummal

Soha a büdös életben egy szakorvosi papírt nem vittem senkinek.

Még a táppénzt is úgy kapom ha kell hogy odafüttyentek írjanak már ki pár napra.

2020. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy ezzel még dicsekszel is.... Nyilván az eszedet is ott tartod a szekrényben a frontion meg az altatók között....


Szégyen, hogy így vissza lehet élni az egészségügyi rendszerben!


Az ilyenek miatt, mint te nincs normális munkanélküli ellátás - csak 3 hónapos. Mert a hozzád hasonlók visszaéltek a rendszerrel.

2020. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor minek neked a szekrényben ha nem szeded...??? :-O :-O
2020. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!