Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik voltak már iskolapszichol...

Akik voltak már iskolapszichológusnál, milyen indokkal mentetek el?

Figyelt kérdés
Főleg középiskolásokra lennék kíváncsi és arra is, hogy milyen volt, hogy folytak a dolgok.

2020. nov. 25. 10:28
 1/2 anonim válasza:
91%

Én eleinte párkapcsolati bajokkak mentem el az iskolapszichológushoz és az igen negatív érzéseimmel. Fokozatosan sikerült megnyílnom neki és azóta minden problémámon próbál segíteni. Lassan egy éve járok hozzá heti rendszerességgel, online oktatás alatt tavaj online beszéltünk, most bejárhatok hozzá a suliba.


Egyik osztályfőnöki óránkra bejött bemutatkozni, és én akkor döntöttem el, hogy elmegyek hozzá, mivel nagyon szimpatikus lett. Ki kellett az összes szülőnek töltenie egy papírt, hogy engedi-e vagy nem,hogy a gyerek járhasson hozzá és le kellett adni az osztályfőnöknél a papírt. Egyik tanítási napon lementem hozzá, megbeszéltem egy időpontot vele és utána már mentem is. Ennek most februárban lesz egy éve.


Ha bármiben tudok segíteni írj nyugodtan!

2020. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én édesapám halála után nagyon agresszív voltam. Falusi gyerekként jó masszív erős testre tettem szert. Városba költözve a gyerekek olyanok voltak mint a ropik.

Nagyon csendes visszahúzódó voltam mindaddig amîg nem bántottak. Egyszer egy jelentéktelen dologgal eljezdtek csúfolni a srácokfelkentem a falra és véresre ütöttem. Igazgatóiba majd fegyelmi bizottság elé kerültem, az elbocsájtást helyezték kilátásba,ha bármi apróságot is csinálok, ezután jártam el hozzá. 1évig rendszeresen mentem. Most 30évesen néha összefutunk és nagyon kellemesen el tudunk beszélgetni.

Örülök,hogy így történt mert azóta tárgyakon és a boxteremben vezetem le a felesleges energiákat🙂

2020. dec. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!