Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha azt mondom egy pszichiátern...

Tibor.horvath kérdése:

Ha azt mondom egy pszichiáternek hogy meg akarom ölni magam, mit tenne?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Bevitetne.
2020. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Jót nevetne.
2020. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha terapeuta is egyben, valószínűleg azzal kezdené, hogy megpróbálja megérteni az érzéseidet. Feltárni, miért érzel így, és rávezetni egy másfajta kiútra.


Ha viszont nem csak gondolat szintjén merülne fel, hanem már fenyegetőznél, akár késsel a kezedben, tényleg bevitetne.

2020. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Előre kérné a rendelés árát.
2020. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld ki. Vállald a kockázatot.
2020. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Enegm kikérdezett, majd haza küldött egy Rivotril recepttel. Kiváltottam és be is szedtem az utolsó szemig.
2020. nov. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem hazaküldött egy truxal recepttel és azzal, hogy mindig legyen mellettem valaki a családból. Rá két hétre végre írt fel antidepresszánst.

Párhuzamosan járok egy pszichológushoz is, az mindig pszichiátriára akar küldeni.

2020. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3. vagyok. Bármennyire is lepontoztok, tapasztalatból beszélek. Pár éve a szuicid hajlamomról rengeteget beszéltünk a terapeutámmal.


Nyilván könnyű lepontozgatni, ha valaki még csak filmben látott pszichiátert vagy pszichológust.

2020. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!