Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A frontin mennyi idő alatt...

A frontin mennyi idő alatt ürül ki teljesen? Kb vagy 1 hónapja nem szedtem be, de akkor is egy felet csak.. mert éreztem, hogy muszáj..

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
A hatása pár óra alatt elmúlik, a szervezetből 4-5 hét alatt ürül ki. Drogteszten nem biztos, hogy átmennél.
2020. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A felezési ideje 6-12 óra, tehát 0.5mg - > 9 óra 0.25 - >18 óra 0.125 - > 27 óra 0.0625, és így tovább.


Drogteszten nincs alprazolam, és nem kell neki 4-6 hét, nincs is jogi alapja azt tesztelni, csak speciális esetben.

2020. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem a hatás elmúlását kérdezte, hanem a kiürülést, teljesen mást jelent a kettő. Hajból 4-6 hét után nem lehet már kimutatni.
2020. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3


Én pedig azt, hogy mennyi idő alatt ürül ki. Ha szerinted 5 hét kell 0.5-hoz, akkor oké...


Még egyszer leírom, 0.5mg feleződik átlag 9 óránként. Amikor 4-5 hét kell, akkor azért kell annyi, mert napi 3x lett beszedve, és nem tudott olyan gyorsan bomlani, mint amilyen gyorsan bevitték, ezért van egy nagy rakással bent, és picit sokáig tart felezgetni...


Lásd, reggel 6 : 1mg, 12 kor 1mg, este 6 kor 1mg.


Számolgasd nyugodtan


A hatás és a kiürülés alapvetően egyébként is összefügg, hiszen, ha az aktív anyag és annak esetleges aktív bomlástemrékei benned vannak, akkor hatással is lesznek.


Jahm, és ez nem heroin, senki sem nézegeti a hajad...

2020. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne írjátok pls hülyeséget az alprazolám hatása 4-5 óráig tart, vérből ezután az időtartam után már nem lehet kimutatni (ha nincs hatás ergo azt jelenti, hogy már kiment a véráramból) vizeletből pedig maximum 24 óráig lehet még kimutatni a maradványait, amiknek ugyan van hatásuk de nem pszichések, inkább a máj- és vesefunkciókat érintik.
2020. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5


Utoljára elmondom, a biológiai felezési ideje emberben 6-12 óra.


Lehet vele vitatkozni, csak nem érdemes

2020. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A felezési idő nem egyenlő azzal, hogy mennyi idő után ürül ki a szervezetből teljesen, bár lényegében egyezik Általában nem sokkal több a felezési időnél a kiürülési idő, sztem jó eséllyel 12 óra után már nem lehetne kimutatni a szervezetből, viszont nem lehetünk teljesen biztosak benne.
2020. nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!