Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlana valaki online pszicho...

Ajánlana valaki online pszichológust?

Figyelt kérdés

Előre is hálásan köszönöm!

Nagyon SOS a dolog, mélyponton vagyok, most igazából, csak ebben bízok már...

Néztem a neten is, de rengetegen vannak, nem tudok így választani, ráadásul sok helyen az árat se tüntetik fel. Személyes tapasztalatokra lenne szükségem.



2020. nov. 25. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent sajna, hogy kinek ki jött be, mert mindnek más a személyisége és más személyiségű klienssel máshogy működnek a dolgok. Az ár általában 8-15.000 közötti, de ha kifogsz egy olyat, akivel működik, az minden pénzt megér, mert van pár kókler azért a porondon. Az önismereti meló elég hosszú, de bármikor megéri elkezdeni, csak hát a jó terapeuta nem biztos, hogy azonnal az öledbe pottyan. Nekem is ajánlottak már úgy terapeutát, hogy mennyire istenkirály, hogy rendbejött az életük, de nekem elsőre felállt a hátamon a szőr tőle.
2020. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, h rohadzul sok pénzkidobásnak érzek végigzongorázni néhány pszichológust azért, h rájőjjek, h melyik a megfelelő. Olyan 10 000 ft/50 percben gondolkodom, annál többet nem fizetnék, ha nem muszáj. Persze tudom, ha pl Neked bevált, nem biztos, h nekem is az lesz a megfelelő, de akkor is szívesebben mentem volna olyanhoz, akiről jókat hallok. Régen fogtam ki olyan terapeutát, aki inkább mély nyomokat hagyott bennem és nem jó értelemben. Nekem piszkosul nehezemre esik ez a skypes megoldás, érzem ahogy görcsbe rándul a gyomrom, mert videóznom kell egy idegennel és még a gondjaim is meséljem el neki...

Sajnos a jelenlegi helyzetben máshogy nem fogadnak sehol személyesen. Tavasszal kértem az üzemorvosunktól beutalót, de a járvány miatt akkor is csak telefonon tudtak volna terápiát biztosítani, ezért visszavobtam. Nyáron, pedig több mint 1 hónap várólista volt,az én beosztásom, pedig csak egy hónapra előre írják meg. Itt voltam meglőve. Most szintén csak a telefonos rendelés működik itt, ahova tb finanszírozottan mehetek, rádásul az ügyintéző borzalmasan lekezelő volt minden alkalommal. Eljutaottam arra a pontra, h feltétlenül szükséges most valamilyen segítséget kérnem, mert nem csak a munkám, az életem és az egészégem is rámegy...

2020. nov. 25. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!