Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi segithetne rajtam mar?

Mi segithetne rajtam mar?

Figyelt kérdés

Lassan 4 eve vagyok mentalis beteg. 14 evesen kezdododott.

Szorongasos-depresszio, PTSD lett a diagnozisom.

Azota tobbfele gyogyszerrel voltam kezelve. A szorongasom csokkent, de a halalvagy nem.

A vagdosas segit lekuzdeni a stresszt amit folyamatosan erzek.

Maganyosnak erzem magam.

Csak a halol jar az eszem, nem tudom mit tehetnek mostmar.

Jelenleg szedek antidepresszanst, antipszichotikumot,benzot.

De nem segitenek sokat. Mar faradt vagyok.



2020. nov. 27. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is 4 éve vagyok hasonló állapotban, és nem segít semmi már csak az erőm fogy, azt érzem hogy süllyedek csak. Az enyémnek az az oka, hogy nem élhetek normális életet egy tulajdonságom miatt, és megváltoztatni sem tudom mert velemszületett. Kutatom az életem értelmét, próbálok mindig motivációt találni hogy épp a mai nap minek keljek fel, minek éljek egyáltalán. Nem találok, de az öngyilkosságtól csak a szeretteim tartanak vissza, mert nem akarom hogy felelősnek érezzék magukat a halálom miatt.
2020. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyógyszerek nem segítenek, csak függőséget okoznak, semmi vesztenivalód nincs, ha mást is megpróbálsz. Pl beleveted magad vmi sportba, kreatív hobbiba, bármi.
2020. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyit segít, de szívesen beszélek veled, ha az segít.
2020. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És a hobbi nagyon jó ötlet, főleg olyan,amit otthon is tudsz csinálni, így,amikor jönnek a rossz gondolatok vagy a túlgondolás, van mihez nyúlni.

Nyelvtanulás? Horgolás? Zene?

Mind annyira jó tud lenni. Ráadásul társaságot is szerezhetsz ezeken keresztül. Jobbulást és soha,de soha ne add fel<3

2020. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan fura, más lehet azt mondaná, hogy 12 éve szenvedek. De én azt nem éltem meg szenvedésnek, sőt egyenesen élveztem, amikor rivóztam, töményeztem, és úgy jártam be suliba és még viszonyom is volt... aztán most itthon rohadok, úgy érzem összeomlott minden, hiába van párkapcsolatom... volt már munkám is de 3 hónap után besokalltam... (gyári)... már akkor sem szerettem az embereket, az életet, de most már kijelenthetem, hogy igazán gyűlölöm az egész mindenséget.
2020. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!